Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sürgős! Tegnap elmenetem...

Sürgős! Tegnap elmenetem edzésre és hát eléggé melegnek éreztem magam vagyis hogy a homlokomat! De nem foglalkoztam vele mert hát gondoltam izzadok meg minden! (Elég hipohonder vagyok )?

Figyelt kérdés
És hát az imént vagyis ma megnéztem a tüneteket a neten és hát nagyon jellemzőt nem találtam csak az éjszakai izzadást amit most csináltam elöször bár pulcsiba aludtam!!! És ugy ébredtem fel hogy félmezteleül vagyok. De szentem álmomban szedtem le mert melegem volt! Szerintetek lehet szivizomgyulladás???? 12/F

#jellemző #tünet #gyulladás #szív #Szivizomgyulladás
2014. jan. 21. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem
2014. jan. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az azért talán nem. De műszálas pulóverben aludni tényleg izzasztó dolog. Ha meg lázas az ember, akkor azt a lázmérő tudja kimutatni. Jelenleg van egy vírusfertőzéses időszak, minden lehet.
2014. jan. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Abból, hogy meleg volt a homlokod és izzadtál hogy jutottál el a szívizomgyulladásig?
2014. jan. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oh mindenkinek köszi megnyugodtam hálás vagyok ment a zöld kéz . :-)
2014. jan. 21. 14:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogy az.Túlöltöztél éjszakára .
2014. jan. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!