Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma kapott a babám 2 hónapos...

Ma kapott a babám 2 hónapos védőoltást és elfelejtettem este lázat mérni, már alszik. Ez nagy gáz? Különösebben nem éreztem melegnek.

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz. majd mézd meg még, ha lefekszel, esetleg éjjel is ha felkelsz hozzá. csak a homlokát nézd meg, hogy meleg-e, vagy ha megébred, akkor mérd meg a lázát.
2011. máj. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
dehogy...csak ha éjjel kel,akkor fogd meg a homlokát meleg-e.Egyáltalán nem biztos, hogy belázasodik!
2011. máj. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen lázasodik be, de azért nézegesd.

De sztem már belázasodott volna...

2011. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Á, ha lázas lenne észrevetted volna, meg ha megviseli az oltás, akkor azért nyűgösebb is a szokásosnál.
2011. máj. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nem tudott nyugodtan aludni, nyöszörgött. Aztán hajnalban adtunk neki kúpot. 38 volt a láza. Nézd a homlokát, hogy melegebbnek érzed-e.
2011. máj. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!