Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne zavarjo...

Mit csináljak, hogy ne zavarjon ha "idegenek" hallják amit beszélek mással?

Figyelt kérdés
Adott egy falu, ahonnan minden reggel a közeli kisvárosba járok be dolgozni, persze több helybelivel. Van rajta 1-2 ismerős meg pár olyan, akit csak úgy látásból ismerek. Ez az alapfelállás és mondok egy példát. Reggel mikor felszállok nagy csend van, felszállnak azok, akiket látásból ismerek, továbbra is csend, majd pl. felszáll 1-2 ismerős, akik hangosan elkezdenek velem beszélgetni mire a "fél busz" felkapja a fejét, odanéz és láthatóan hallgatja amit beszélek. Legszívesebben elmenekülnék, persze nem lehet... Tudom azért van a fülük, szemük, stb. Nekem nem kellene foglalkoznom azzal, hogy mit gondolnak mások, de mégis hogyan változtassak? Ilyen az alaptermészetem.
2022. ápr. 19. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, de amugy egy teli buszon, vagy barmilyen helyisegben is ha csond van, bunkosag hangosan beszelni. Meg Budapesten is, ha nincs meg az alapzaj, kirivo fennhangon beszelni idegenek mellett.
2022. ápr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ez is az önbizalomhiányra vezethető vissza. Azon pedig úgy tudsz javítani, hogy tudatosan konstatálod, amikor sikerülnek a dolgaid. Akkor is, ha aprócseprő, teljesen természetes dologoról van szó.
2022. ápr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, köszi!
2022. ápr. 19. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!