Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Inkább sorra menjek dolgozni...

Inkább sorra menjek dolgozni egy ideig vagy valahová ahol betanítanak de mindig stresszelve megyek dolgozni hogy mit rontok el igy? Ha a helyemben lennetek?

Figyelt kérdés

El szeretnek menni elado tanfolyamra vagy pincer tanfolyamra.

Viszont ahhoz hogy addig legyen penzem es a tanfolyamra is ossze szedjem a penzt nem tudom hogyan legyen.


Elmenjek egy gyarba sorra ahol egesz nap csinalom a dolgom nem stresszelek mert tudom mit kell csinalni

Vagy menjek el egy gyorsetterembe ahol penztargepet kell kezelni ugy hogy egyszer mutatjak meg normalisan utana ha nem tudom es szolok mar minden butanak lehordanak(tapasztaltam) nem mutatjak meg normalisan a torlest, a kassza zarast, a nyitast , es amig ott vagyok en ezen stresszelnek ejjel nappal hogy mit rontok el. Viszont jobb egy gyorsetterembe dolgozni mert nem egy robot vagy , a masik szempontbol meg jobb egy gyarban mert nem vagy masra szorulva hogy tanitgasson.

A penz kevesebb egy bufeben mint egy gyarban

Mit tennetek a helyemben?

A tanfolyam utan ruha boltban vagy masfajta boltban szeretnek el helyezkedni es akkor mar nem lesz gondom semmivel mert szakemberek mutatjak meg nekem mit hogyan kell, es nem Erzsike neni vagy 100 meteres kormu nok akik leszarjak hogy betanulok e vagy nem, sot azon vannak hogy minnel benabb legyek.


2022. ápr. 22. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Amelyiket úgy érzed, hogy jobban bírnád. Mindkettőnek van előnye és hátránya is.
2022. ápr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minek mész eladói tanfolyamra? Ruhaboltba az érettségi ami esetleg feltétel, de a tulaj szabja meg kit alkalmaz. Ha szimpi vagy és bizalmat szavaz neked akkor fel fog venni, ha nem, akkor hiába a tanfolyam. Felszolgáló szintén. 1,5 nap alatt megtanulod amit az egész tanfolyam nyújtani tud.
2022. ápr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Időtől is függ, de valószínűleg a gyárba.


Viszont egyetértek abban, hogy mindkét tanfolyam eléggé felesleges. Ezekhez az állásokhoz nagy százalékban már nem kell szakma, mert betanítanak. Érettségit szoktak kérni. Millió lehetőség van, lehet nézelődni és váltani.


Akkor már olyan szakmát érdemes nézni, amivel tudsz tovább építkezni, vagy olyan irányba elmenni, ami úgy érzed biztonságot ad.


Jelentkezz inkább most ruha- és más, számodra tetsző boltokba, ahelyett hogy szenvednél.

2022. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom hogy az epp ott dolgozok tanitsak meg nekem a dolgokat, amiket a tanfolyamon fogok megtanulni. De mindegy, latszik hogy nem dolgoztatok még ilyen helyen
2022. ápr. 22. 22:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, hát mi ilyen parasztok vagyunk. Arra pazarlod az időd és pénzed, amire akarod.
2022. ápr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 puritan ***** válasza:
Sajnos nincs az a tanfolyam, amin úgy megtanítanának egy adott dologra, hogy a munkahelyre bekerülve már mindent tudnál. Minden munkahely más és más, nem ugyanúgy működnek a dolgok. Sajnos azt nem lehet elkerülni, hogy az ott dolgozók mutassák meg a helyi szokásokat, specialitásokat az újonnan érkezőnek.
2022. ápr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!