Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire beteges, ha egy...

Mennyire beteges, ha egy huszonéves fiú teljesen rá van stresszelve, hogy egy adott napon mikor ér haza, meg mikor jut az ágyba este?

Figyelt kérdés

Igyekszik minél korábban hazaérni, hogy aztán este a megszokott időben lefekhessen aludni, ugyanis alvászavarai vannak és van, hogy hosszú órákba telik elaludnia.

Ez mennyire beteges egy huszonévestől, hogy így rá van stresszelve erre?


2019. febr. 1. 06:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Orbáncfű tea a megoldás
2019. febr. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha valóban alvászavarai vannak, akkor azért valamennyire érthető ha erre idővel ráfeszült.

Nyílván nem átlagos vagy jó a helyzet, de sokan küzdenek gondokkal etekintetben nem annyira kirívó.

2019. febr. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Számít mennyire "beteges"?


Én is rá tudok stresszelni. Főleg azért, mert tudom, ha nem alszom ki magam akkor másnap káposzta leszek.

2019. febr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nehezen alszik el, mert rá van stresszelve, hogy mikorra fog elaludni. :DDDDDDDDDD


Szerintem pont az ellenkezője a helyes: abból kiindulni, hogy ha nem tud elaludni, akkor nem is fáradt (kivéve, ha beteg).

Napközben (munka vagy iskola után) legyen szabad levegőn, mozogjon, legyen estére testi elfáradás is, nemcsak idegi.

Lefekvés előtti utolsó egy órában ne tévézzen, ne számítógépezzen, ne mobilozzon (persze ha időnként egy késő esti filmet kifejezetten meg akar nézni, akkor nem kell utána egy órán át az ágy szélén ülnie).

Lehetőleg minden nap közel ugyanakkor feküdjön le, és ha másnap reggel felébredt, keljen is fel.

Ha munkahelye, iskolája miatt feszült, akkor ha nem rendeződik belátható időn belül, akkor valamit változtatni kell az életén.


És igen, beteges, ha egy huszonéves, akinek élveznie kéne az életét, szerelmesnek kéne lennie, párkapcsolatot kialakítania stb.; szóval ha ő ilyen testi (ál)problémák miatt görcsöl, mint egy öregember.

2019. febr. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem ilyen az életem, huszonéves vagyok, csak lány. szerintem nem beteges, nekem fontos az alvás.
2019. febr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!