Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek egy 18 éves lánynak?

Mit vegyek egy 18 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Osztályon belül húztunk neveket, hogy aztán majd karácsonykor megajándékozzuk egymást.

Sikerült azt az egy embert kihúznom, akiről nem sokat tudok..

Így arra gondoltam, próbálok olyan apróságokat venni, amivel szinte biztos hogy nem lehet mellé lőni.

Eddig ilyesmikre gondoltam:

Energia ital, csoki, bögre, képkeret, illatgyertya, fürdőbomba


De szerencsére van még időm, úgyhogy gyűjtöm az ötleteket.

Ti miket vennétek, amikből viszonylag olcsón kijönnétek, apróságok és bárki örülne nekik?



2021. nov. 12. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Energia italt kevesebben isznak.

Barátnőit esetleg nem ismered??

Nagyon lány függő amúgy. Ismerek olyat akinek ha vennék akár valami kis zseb plüst is az jobban örülne annak, mint valami drága ékszernek.

Van aki esetleg rajzolni szeret, neki ha veszel ceruza készletet, meg még valamit hozzá az is jó.

Annyira ilyen full egységes dolog aminek minden lány örül, az nehéz. Tudok olyat is aki utálja a csokit.

Ha lenne lehetőségem érdeklődnék barátnőinèl.

2021. nov. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Hat ilyen illattal kapcsolatos dolgot ne... ha nem akarod megserteni.


Bogre nem rossz.


Igazsag szerint ez a nevhuzos ajandekozas annyira szemet dolog...

2021. nov. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

mi ezt mindig úgy csináltuk, hogy miután húztunk, leültünk együtt mindannyian, és mindenki elmondta magáról, hogy mit szeretne, mire allergiás, mit utál... és akkor aki húzta, az megjegyezhette anonim.

a csoki, bögre, illatgyertya szerintem jó, a többi nagyon ízlés/lehetőség függő (én pl évekig laktam olyan helyen ahol nem volt kád, csak zuhanykabin, ott sok mindent nem lehet kezdeni egy fürdőbombával)

2021. nov. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1-es:

Ő iszik. Látom, minden nap. Azért is írtam ötletnek.

Barátnői az osztálytársaim, őket meg nyilván nem kérdezem meg, mert akkor kiderül hogy én húztam. Plusz valószínűleg el is mondanák neki, ahogy ismerem őket.

Köszönöm a választ! 😇

2021. nov. 13. 11:38
 5/10 A kérdező kommentje:

2-es:

Azért dezodort meg ilyesmit nyilván nem vennék.

De szerintem egy illatgyertya teljesen más kategória. Az nem azért illatos, hogy a meggyújtója ne legyen büdös. Egyszerűen csak sokan szeretik az ilyesmit, mert hangulatos.

Legalábbis magamból es a környezetemből kiindulva.

Bögre pedig akkor lenne jó ötlet, ha tényleg valami jópofát találnék. Na majd meglátom.


Én is hülyeségnek gondoltam ezt a névhúzást korábban. Az osztály egy része mindig húzta a száját miatta. De már más a közösség, csak a jók maradtak a végére. Úgyhogy most közösen döntöttünk úgy, hogy ajándékozunk. 😄

2021. nov. 13. 11:42
 6/10 A kérdező kommentje:

3-as:

Ez egyébként egy nagyon szuper ötlet, és igazad is van.

Bár így hogy 5. éve járunk egy osztályba kicsit furcsa lenne felvetni az "ismerkedős" ötletet. Azért már egész jól ismerjük egymást.

Csak én kerültem abba a helyzetbe, hogy kihúztam az egyetlen embert, aki minimálisan se nyílt meg az évek során (legalábbis előttem).

Amit tudok róla, az jelen helyzetben nem sokat segít. 😃

2021. nov. 13. 11:45
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ja, mi négy év alatt minden évben eljátszottuk ezt :D

egyrészt bármi módosulhatott az évek során, másrészt 35en kezdtük az osztályt, elég lehetetlen kívánság lett volna, hogy jegyezzük meg, ki szereti az epres és ki az ét csokit... nem annyira ismerkedős téma volt, inkább ilyen "idén illatgyertyának és csokinak örülnék, de ne vegyetek karamellát, mert az tavaly óta már utálom, és kiütéseim lesznek az epertől" stílusú összegzés...

2021. nov. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én iskola húzásokat nagyon nem szerettem. Szerencsére már nem érint. :D


Nem tudom, hogy milyen összegben szeretnél neki adni... karácsony környékén szoktak a cukrászdák/szépségszalonok stb. készíteni ajándékba adható ünnepi utalványt. Szerintem a sima vásárlási utalványnál egy kicsit személyesebb, de mégis megmarad a lehetőség, hogy kitudja választani melyik tetszene neki... Én egyszer a cukiba kaptam az osztályfőnökömtől és nagyon örült neki az egész család, mert választhattam egy 8 szeletes tortát.

2021. nov. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
A bögrég meg az illatgyertyát szerintem hanyagold. Ezekről nagyon lerí, hogy semmi ötleted nincs, elég klisés cucc. Nálunk senki nem szeret ilyesmit kapni húzásnál. Inkább nézz rá, hogy milyen a stílusa és vegyél valamilyen égszert (ha hord) ami illik hozzá, vagy körömlakkot/sminket ami passzol az ízléséhez. A csoki/süti/egyéb édesség az mindig jó, az energia itallal lehet melléfogsz, mert sokan nem szeretik.
2021. nov. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mikor suliba jártam az egyik sráctól egy kerámia karácsonyi házat kaptam, sose gondoltam volna, hogy azt kapok, de nekem pl nagyon tetszett. :D vegyél neki valami utalványt, ha látod, hogy sminkel akkor olyat, vagy esetleg figyeld meg kicsit jobban órán és szünetben, hogy mit csinál, mi érdekli, mi tetszik neki,van még idő addig.
2021. nov. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!