Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen programot ajánlotok...

Milyen programot ajánlotok karácsonyra egy 18 éves szociális típusú srácnak akinek nincs hol töltenie az ünnepeket? (nem hajléktalan vagyok, csak nincs semmi programom)

Figyelt kérdés

Tehát, itt ülök én mint egy 18 éves srác, aki egészen szociális alkat és szívesen van ismeretlenek társaságában is, viszont az ünnepekre semmilyen programom nincs, itthon ülve meg nem szeretném tölteni. De, már végre valahára elmúltam 18, így nem azt a választ fogom kapni mindenkitől hogy menjek haza a szüleimhez én taknyos (úgy hogy már sok éve nem velük élek, de ez egy másik dolog), és végre lehetőségem van emberek közé menni.


Ti milyen programokat tudtok ajánlani karácsonyra, lehetőleg Budapesten vagy a közelében?



2021. dec. 20. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj fel a Harmashatar-hegyre ... keresd meg a Potyi kutyat (ott lesz valahol a kornyeken) ... Potyi kutya gazdaja jo arc, ha bulizni akarsz vele megteheted :DDDD
2021. dec. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ha szociális alkat vagy, töltsd az ünnepeket a haverjaiddal, vagy csinálj vmi bulit... vaagy ülj fel az első vonatra és menj el valahova (magyarán kalandozz). Az ilyen utazás jó, ki tudsz mozdulni a komfortzónádból, és ha ügyes vagy jó áron ki tudsz jönni belőle. De még mindig dönthetsz az első válaszoló ötlete mellett :D
2021. dec. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hívj át engem :D
2021. dec. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!