Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen szervezetnek lehet...

Milyen szervezetnek lehet eljándékozni nem használt tisztálkodó szereket Budapesten?

Figyelt kérdés

Egy rokonomtól minden ünnepre kapunk egy rakás sampont, hajpakolást, tusfürdőt, testápolót, krémeket és hasonlókat. Mi a párommal ilyesmiből csak a régóta bevált termékeket és márkákat használjuk, az ajándékok csak gyűlnek a polcon évek óta.

Arra gondoltam, hogy szívesen odaadnám az összeset egy hajléktalanszállónak, anyaotthonnak vagy bármi hasonló helynek, ahol örülnének neki és hasznát vennék.

Valaki ismer ilyen helyet Budapesten, ahol szívesen fogadnának ilyesmi dolgokat?


2022. ápr. 24. 07:18
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Írjál nekem privátban én igényt tartanék ilyesmikre (ha női cuccok, természetesen.)
2022. ápr. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A legkorrektebb az, hogy megnézed a neten a kerületedben lévő szociális intézményeket (ahogyan írtad: hajléktalanszállók, anyaotthonok, de családsegítők, idős otthonok is lehetnek), felhívod/felkeresed őket, egyeztetsz velük, hogy fogadják-e?

A másik vonal pedig a jelenlegi menekülteket ellátó szervezetek lehetnek a fent vázolt megközelítéssel.

2022. ápr. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Inkább menekülteknek adományoznék, hajléktalanszállóknak a büdös életbe nem, azoknak sose volt jó híre.
2022. ápr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Első, azért ritka prolinak kell lenni ahhoz, hogy adományozásra szánt cuccokat magadnak koldulj.
2022. ápr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a minősítgetést privát üzenetekben. Nem hiszem, hogy bárkinek számot kellene adnom az anyagi helyzetünkről, de egyébként nem vagyunk "gazdagok". Szerintem a gazdagság egyáltalán nem ott kezdődik, hogy az embernek futja alapvető higiéniai termékekre. Undorító, hogy erre irigykedtek és üzenetben kuncsorogtok a cuccokért.



A normális válaszokat köszönöm, közben sikerült megoldani a problémát. Egy anyaotthonnak fogom adni a termékeket.

2022. ápr. 24. 11:33
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Nem értem, gazdagnak kell lenni ahhoz, hogy saját testápolót tudjon valaki venni magának, és na használjon bármi szart?

Kb havonta 5000ft, wow..

2022. ápr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A Madridi úton most ukrán menekülteknek nyílt szálló. Van fb-csoportjuk is és minden nap közlik a "kell"-listát. Mással is tudsz segíteni, mások is. Jó szóval, két kézzel, jelenléttel, gyerekvigyázással, pénzzel, adományokkal, szabadidővel. Mindennel.
2022. ápr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!