Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális hogy rosszul érzem...

Normális hogy rosszul érzem magam mikor egy gazdagabb barátomnak adok ajándékot?

Figyelt kérdés
Én magyar színvonalon átlagosan élek, és saját kereteimen belül igyekszem olyan dolgot ajándékozni (szülinap, karácsony, névnap) aminek szerintem örülne. De mégis rosszul érzem magam, mert tudom neki egy párezer forintos ajándék szinte semmi, és ha akarná bármikor megvehetné... Talán úgy tudnám a legjobban megmagyarázni, hogy jelentéktelennek érzem az ajándékomat. Persze ő soha semmilyen formában nem éreztette velem ezt, de akkor is így érzek... Lehet ezen valahogy változtatni? Van ezzel még valaki így, akinek gazdag(abb) ismerőse, rokona van?

2022. ápr. 24. 21:42
 1/5 anonim válasza:
100%

Én ugyanígy vagyok ezzel.

De, aztán az örömöt jó látni az arcán.

2022. ápr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ajándékot kapni sokkal jobb érzés mintha elmenne a boltba megvenné magának...Az ajándéknak sosem az a lényege h, mennyibe kerül hanem az hogy gondolsz rá és adsz neki valamit...
2022. ápr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj valamit kézzel, azt nem tudná megvenni.
2022. ápr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

az ajándékban amúgy rohadtul nem az a fontos, hogy mennyiért vetted, hanem a tény, hogy számít neked annyit az az ember, hogy rászánsz időt és energiát arra, hogy beszerezz valamit, ami neki tetszeni fog.

én vagyok a nagyon gazdag barát-rokon-ismerős, illetve a szüleim gazdagok, pontosítok, én még tanulok éppen. a három legkedvesebb ajándékom egy kép, amit egy barátom csinált rólam-nekem, egy kulcstartó és egy kézzel kötött zokni. le van szrva hány zoknit tudok venni a zsebpénzemből (hét elején nagyjából harmincat, de ez bolttól is függ), abban az egyben az a fontos, hogy barátnőm odafigyelt rám, amikor arról meséltem, hogy milyen hideg a padló nálunk, kitalálta az ötletet, elment a boltba, kikeresett egy színt, ami szerinte nekem tetszene, és belefektetett rengeteg időt és energiát, hogy legyen egy nagyon meleg zoknim, hogy ne fázzak télen.

2022. ápr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

A harmadik válaszoló ugyan nem javasolt olyasmit,ami megszünteti a jelenséget,de megoldást mondott rá.

Magyarul bármennyire is csak réz az egész,azért ha kifaragsz egy szobrot belőle,ami pont olyan mint ő,annak tuti örül.

Csak egy példa,nem kell komolyan venni,és egyből nekem ugrani hogy túlzok,mi a fxról beszélek.

Akinek több intelligenciája van,mint egy plaktonnak,annak leesik.

2022. ápr. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!