Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy teljese...

Miért van az, hogy egy teljesen idegen ember is pénzt fordít arra, hogy lásson egy személyt?A munkahelyen meg, mindig azzal szembesül az ember, hogy mások ellenvetésén kell változtatni ahhoz, hogy valaki tudjon pénzhez jutni?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 25. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogas kérdés. Bár amióta bárhol lehet ingyen meztelen néniket látni az interneten, azóta nem fér a fejembe, miért adnak pénzt az emberek pusztán azért, hogy lássák őket...
2022. ápr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A rosszlanyokon nemcsak nézni lehet.
2022. ápr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy idegen ember, egyből bizalmat szavaz, viszont mikor ismered az embereket, akkor nagy árat kell fizetni ahhoz, hogy dolgozhassál?
2022. ápr. 25. 16:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, rébuszos, én régebben úgy szerettem a kérdéseidet! De ezek mostanában valahogy nem sikerülnek olyan jól.
2022. ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a helyes válasz Kelet-Szudán. De az is lehet hogy nyolcvanhárom.
2022. ápr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem. Tehát miért van az hogy gond nélkül kifizetünk egy vadidegent akkor ha felfogadjuk dolgozi, míg az ismerősünket ha ugyanarra a munkára felkérjük akkor nem akarunk fizetni?
2022. ápr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Sokat gondolkoztam ezen, de szerintem nem..vagy abban az estben igen ha talán. De nem vagyok benne teljesen nem biztos hogy de.
2022. ápr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szóval egy idegen megismeri, talán követi is azt a személyt, akinek meg kell tennie vmit, hogy pénzhez tudjon jutni. Ez egyfajta zsarolás lenne?
2022. ápr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!