Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennyi buta ember van, hogy...

Ennyi buta ember van, hogy befogadnak idegen menekülteket?

Figyelt kérdés

Ezzel van tele a face..

Odaadom 3 szobás lakásomat rezsifizetés átvállalásával is menekülteknek..


Nagymamám befogadott 2 család menekültet a házaba, egyik nő lassan szül stb kaját stb gyűjtenek nekik..



Hát ezek hülyék? Mi lesz abból a lakásból? Keresztet vethet rá..

Egy idős nő képes a nyakára költöztetni 8 embert úgy hogy kaját már persze nem tud nekik adni.. rezsit majd mostmár ő fizeti 9 főre?


Stb sorolhatnám miket látok

Elment az emberek esze?

Soha többet nem teszik ki ezeket az embereket..


Mire számítanak, hogy majd összrpakolnak és nemsoká hazamennek?


Kárpátalján nincs is háború, 1000-1200 km oda, ezek az ingyenélés élősködés miatt jönnek, mert ott nyomorban laktak,mostmeg minden ingyen van lesz nekik...és majd még most ezeket is nekünk adófizetőknek kell eltartani?


2022. márc. 6. 09:02
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
33%
Online vannak oldalak az empátiáról érdemes;).
2022. márc. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
33%
Ezt hívják szeretetnek.
2022. márc. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Szeretet🤣🤣 Ja, majd meglátom azt a szeretet pár hónap múlva..
2022. márc. 6. 09:25
 4/40 A kérdező kommentje:
Empatikus vagyok, akivel kell.. van éppen elég magyar bajba jutott család is, akivel empatikus legyek, értük sosem ugrált egy nagymama se..
2022. márc. 6. 09:26
 5/40 anonim ***** válasza:
61%
Majd ha a fegyverropogás elől menekülve téged sem fogad be senki ne panaszkodj! Csak szólok, nyugaton a magyar semmivel sem jobb az ukránnál (igazuk is van).
2022. márc. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
44%
Hat ja, ennyi a buta. Tudod ki engedne be idegent foleg ilyen ukran cigokat.
2022. márc. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem túl van tolva ez az egész. Mármint én azt látom,hogy a legtöbb ember azért tesz jót mert most divat. Bár amúgy igazából ha az ember jót tesz akkor mindegy,hogy öncélból teszi vagy sem csak tegye, viszont ez a vadidegen emberek befogadása tényleg veszélyes lehet sajnos. Nem minden ember csupa szív és szeretet ezen a világon. A menekültek sem. Nem azt mondom,hogy ne segítsünk...hisz én is járok a nyugatiba épp a szállásokat keresem ki nekik.csak azért óvatosan kellene ezeket szerintem.
2022. márc. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
62%

Van aki azt mondja rám,hogy nincs empátiám, én meg azt mondom arra aki bárkit beenged a saját lakásába,hogy felelőtlen.

Ugyanez a helyzet akkor is amikor arról panaszkodnak az ukránok,hogy a NATO nem segít nekik katonailag. Micsoda mocskosság elkerülni a 3. Vh-t, nem?

Sajnos saját magának csinálta az ukrán állam ezt az egészet. Az embereket sajnálom,hisz ők semmiről nem tehetnek. De a kormányuk ne várja el,hogy Európa most kihúzza őket abból a bajból ( kockáztatva egy világháborút ) amibe nagyjából maguk másztak bele.

2022. márc. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
38%

Ő dolguk, mit foglalkozol te azzal, hogy ki kit enged be a saját lakásába. Ha te lennél a befogadott fél, te se utasítanád vissza. Hálás lennél, hogy egy német mama a fedele alá vett, akkor bezzeg nem sírna a szád... Szánalmas vagy, a kérdésed meg nettó:


!!!!TROLLKODÁS!!!!

2022. márc. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
31%
Hat en biztos nem tolakodnek be egy csaladhoz 🤦‍♂️ de ezek primitivek
2022. márc. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!