Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt az a legelítélendőbb...

Mi volt az a legelítélendőbb dolog, amit orvos tett veled vagy amit mondott neked?

Figyelt kérdés
Hány éves voltál akkor? Hány éve történt? Mit gondolsz erről most?

2022. ápr. 25. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Pár hónapja történt.Éreztem valamit a nyakamba, ami korábban nem volt ott..egy dudort.Elmentem egy magándokihoz, füll orr gégész.Elmondtam mi a panaszom.Felvette a a nagyítós szemüvegét, odagurult a székkel hozzám és azt mondta hogy "na lássuk a munkadarabot"
2022. ápr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Felnyúlt többször vagina vizsgálatnál.Először egy ujjal, majd kettő, majd egyre gyorsabban.4. mozdulat után szóltam rá, de azt mondja valamit néz a kérdéses testterületen.

felálltam, leordítottam a fejét, és mondtam neki örüljön hogy nem küldöm rá a sünöket.

magándoki volt, érdekes, de még fizetnem se kellett, azt mondta most eltekint a vizsgálat díjától, de máskor nyugodtabban menjek.

2022. ápr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Hát én 12 éves lehettem, mikor elkezdtem hízni.

8-ban még a gyerek orvoshoz jártam, akit nem bírtam. Neki szokása volt, hogy a "kedvencei" 14 felett is hozzá jártak, mikor 14 év fölött - középiskolától-, át kellett menni a szomszédos felnőtt szakorvoshoz. Na, én ritkán voltam beteg, évente 1x kb.

Történt 8-ban,hogy felmentem hozzá, mert nem voltam jól.


Vizsgálat után felállított a mérlegre, semmi előrejelzés nélkül, úgy, hogy egy anyuka a kisgyerekével bent volt (kettesével mentek be a betegek), majd mikor meglátta a súlyom, kb elsápadt, majd attól az anyukától azt hallottam, hogy "Én egy gyerek után is xy súlyú vagyok."...


Tudtam, hogy volt (van) rajtam súlyfelesleg, de akkor megaláztatva éreztem magam, de leginkább az miatt az anyuka miatt.

Most így utólag belegondolva, szerintem nem jó dolog, hogy kettesével hívnak be embereket, főleg gyerekeket. Sőt, akármilyen dologról van szó, akármennyire is igaz valami, attól még privátnak kéne lennie a dolognak.


Főleg úgy, hogy nem küldött el kivizsgálásra. Csak gondolt egyet, hogy felállít a mérlegre...

2022. ápr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
H. gombával odamegyek a nőgyógyászhoz, aki félórás előadást tart arról, hogy itt az ideje szülnöm. Kár, hogy ilyen betegséggel ez nem ajánlott, mert baja lehet a gyereknek... Amúgy meg childfree vagyok.
2022. ápr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Elmentem egy endokrinológushoz, mert gyanús volt, hogy PCOS-em van. Utánaolvastam, és a tünetek 90%-a illett rám. A doki gúnyos hangon kérdezte, hogy honnan gondolom, hogy az van, olvastam a horoszkópomban? Mondjuk még egy horoszkópban is több az értelem, mint egy ilyen f...kalapban....
2022. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nőgyógyász szintén.


Amikor 18 évesen kishíjján kiröhögött, hogy én már biztos nem vagyok szűz (az voltam) és hazudok.


Vagy amikor 16 évesen úgy elküldtek gyógyszer nélkül, hogy már véresre voltam vakarva odalenn és mindennapot sírással töltöttem. Szerintük nem fürödtem. A sokadik orvosnál jutottam el oda, aki elmondta, hogy gombám, bakteriális fertőzésem és trichomonasom is van, vagyis egy kevert fertőzés, valamint egy teljesen szétcsesződött intim flórám, amit évek voltak helyrehozni.

2022. ápr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Huszonévesen egyszer magas volt a bilirubin szintem. Az orvos első kérdése: " Mennyit tütüzik?"

Szívem szerint felrúgtam volna. Annál is inkább, hogy majdnem teljesrn absztinens vagyok, világ életemben utáltam az alkoholt.

2022. ápr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Új nőgyógyászt keresek, mert akihez jártam nyugdíjba ment. Az egyik, akihez elmentem, vizsgálat közben simogatta a lábam. Mindenki azt mondta, hogy biztos csak félreértettem. De ezt nem lehet félreérteni.
2022. ápr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

A nőgyógyászok által jó sok traumát lehet összeszedni...

Én már nem is szeretek csak női nődokihoz járni.

Endometriózissal élek. R.hadt fájdalmas menzesszel jár, így évek óta gyógyszeresen le van állítva a ciklusom. Egy percig sem hiányzik.

Egyszer egy "nagy koponya" (persze pasas) doki lecs.szett, hogy vissza kellene állítani ezt a menzeszt, mert nem normális, hogy egy ilyen fiatal (34 éves) nőnek nincs menstruációja.

Majdnem visszakérdeztem, hogy doktor úrnak fájt-e már úgy a méhe menzesz során, hogy csak magzatpózban szűkülve tudta a falat kaparni órákon át?

Ha igen, akkor tanácsoljon nekem ilyet.

2022. ápr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Pér éve, a pánikbetegségem (szorongással, depresszióval keverve) legsúlyosabb szakaszában, amikor szó szerint az utcára is alig bírtam kimenni mert fizikailag rosszul voltam, éjszaka se aludtam a rosszullétek miatt, szóval ekkoriban elkezdtem pszichológushoz járni (itt van a városban ahol lakom, de az a pár perc is szenvedés volt mire eljutottam hozzá, olyan rosszul voltam), erre szerinte semmi bajom csak unatkozom és menjek dolgozni (értitek, dolgozni, ilyen állapotban). Aztán még kiadta nekem házi feladatnak hogy keresek melót és számoljak be a következő alkalommal hogy elhelyezkedtem-e már valahol. Ez csak arra volt jó akkoriban hogy még plusz egy dolog miatt rettegjek. Szerencsére pár alkalom után influenzás lettem, hetekig beteg voltam, mikor telefonon lemondtam akkor mondta hogy majd akkor menjek vissza ha már jól vagyok. Soha nem mentem többet.
2022. ápr. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!