Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit akarhat ez a srác? Tényleg...

Mit akarhat ez a srác? Tényleg csak beszélgetni?

Figyelt kérdés

Egy srác facebookon bejelölt, illetve rám írt, azzal, hogy ismerős vagyok neki, nem voltunk-e régen ismerősök.

Nos ezt a témát letudtuk azzal, hogy régebben lehet járt erre fele, mert amúgy szomszédos megyében lakik. Azóta mindenféle másról kérdezett, irogatunk.

Én nem akarok "úgy" ismerkedni, hiszen friss házas vagyok és ezt neki is írtam. Elvileg neki is van barátnője, bár ki tudja. Ha tényleg csak beszélgetni akar, akkor nekem oké (a férjemnek még nem mondtam, neki nem tudom, hogy oké-e, vasárnap kezdődött ez a beszélgetés), de a mai világban elég óvatos az ember, ki tudja nincs-e valami hátsó szándéka, és most nem csak arra gondolok, hogy le akar fektetni vagy ilyesmi.

Szerintetek?



2022. ápr. 26. 10:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Most...szerinted bele látunk a srác veséjébe vagy mi???
2022. ápr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
6%
Ha tetszik neked, hajrá
2022. ápr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
F-sza házasság lehet, ha más csávókkal dumálsz :D Szánalmas.
2022. ápr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedig csak baszélget...khmmm....akarom mondani, beszélgetni akar.🤷‍♂️
2022. ápr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
19%
Nem kell itt lelkizni,kamu módon,dugjatok egy jót.
2022. ápr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem felejtős, engedd el... Te sem szeretnéd, ha a párod idegen hölggyel levelezgetne, ugye?
2022. ápr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%

Először a férjeddel kell tudni beszélni, hogy kinek mi fér bele a házasságba, pl. bele fér-e az, ha te idegen férfiakkal beszélgetsz mindenféle hátsó szándék nélkül, és ő meg idegen nőkkel beszélget mindenféle hátsó szándék nélkül, vagy nem. Szóval elsősorban a férjeddel beszélgess, nem is engedélykérés miatt, hanem azért, hogy jobban megismerjétek mit vártok egymástól, milyenek vagytok.


És igen, elmondanám neki, hogy rád írt egy pali, akiről nem tudod, hogy mit akar igazán...


Nekem volt olyan, hogy leveleztem egy nővel, és tényleg tök ártalmatlan volt az egész, aztán egyszer csak írta, hogy jaj, a férje nem engedi, és megy a féltékenységi balhé, és kinyomtatta a levelezésünket, hogy olvassa el, hogy nincs benne semmi olyan... Mondjuk, ez is gáz volt, mert első nap azért még ne legyen már féltékeny az ember, másfelől előbb kérjen engedélyt tőlem, amit egyébként magamtól is megadtam, csak utána írta, hogy már kinyomtatta neki...

2022. ápr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Na vajon mit akarhat? Megdugni! Csakúgy nem trécselünk csajokkal, mert fárasztó.
2022. ápr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Lehet én vagyok nagyon naív, de miért pont engem akarna meg...ni?

Nem vagyok jó csaj (van rajtam jó pár kiló felesleg), nem is itt lakik (elvileg) és van férjem. A profilképem konkrétan az egyik esküvői képünk.

2022. ápr. 26. 12:20
 10/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szimplán csak unatkozik, ill. nagyon magányos. Lehet, hogy nem igaz, hogy van párja, de azért mondja, hogy ne riasszon el, ne érezz hátsó szándékot, vagy szimpla vágyat, ami talán van, talán valóban nincs.


Én pár évvel ezelőtt megismerkedtem itt a gyakorin egy nővel, aki boldog házasságban él, én meg tök magányos vagyok, és jó levelezgetős barátság alakult ki közöttünk.


Azért fontos az óvatosság.

2022. ápr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!