Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy srác akivel össze...

Van egy srác akivel össze akarok barátkozni. Személyesen jól el tudok vele beszélgetni, Facebookon mikor írok neki, nem igazán ír vissza. Ti mit tennének a helyembe? Mondjak le az össze barátkozásról? Vagy ne adjam fel?

Figyelt kérdés

Ti mit tennének a helyembe?


Azért próbálok ő vele össze barátkozni,mert normális, tisztességes, nem becstelen ember.

Nem szeretek akàr kivel barátkozni,pl olyanokkal,akik kihasználják a másikat,meg becstelen stb...

Én nem szeretek senkit se becsapni,sem kihasználni, nekem a becsület és s tisztesség az fontos.


2019. jan. 29. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyon ír vissza, akkor lehet sajnos te nem vagy neki szimpatikus.
2019. jan. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én akár kivel nem szeretek barátkozni, idióták, tisztességtelen embereket nem szeretem.

Olyanokkal szeretek barátkozni, aki normális, és megbízható, csak sajnos nem sok olyan ember van.

Ez a srác akivel barátkozni próbálok, normális.

2019. febr. 7. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!