Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit akarhat ez a srác? Tényleg...

Mit akarhat ez a srác? Tényleg csak beszélgetni?

Figyelt kérdés

Egy srác facebookon bejelölt, illetve rám írt, azzal, hogy ismerős vagyok neki, nem voltunk-e régen ismerősök.

Nos ezt a témát letudtuk azzal, hogy régebben lehet járt erre fele, mert amúgy szomszédos megyében lakik. Azóta mindenféle másról kérdezett, irogatunk.

Én nem akarok "úgy" ismerkedni, hiszen friss házas vagyok és ezt neki is írtam. Elvileg neki is van barátnője, bár ki tudja. Ha tényleg csak beszélgetni akar, akkor nekem oké (a férjemnek még nem mondtam, neki nem tudom, hogy oké-e, vasárnap kezdődött ez a beszélgetés), de a mai világban elég óvatos az ember, ki tudja nincs-e valami hátsó szándéka, és most nem csak arra gondolok, hogy le akar fektetni vagy ilyesmi.

Szerintetek?



2022. ápr. 26. 10:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Az a helyzet eléggé leredukálódott a barátaim száma az évek alatt, mondjunk valakiért nem is kár... És örülök neki, ha tudok mással is beszélgetni. Nem hinném, hogy ez egyből azt jelenti, hogy rossz a kapcsolatunk.

A férjem volt, hogy irogatott a haverjai barátnőivel, volt hogy még fel is hívták. Amolyan kapcsolati tanácsadó volt. :D Az irogatás nem zavart, a hívogatás már egy kicsit igen, de az se azért, mert féltem, hogy megcsal, hanem mert én meg van olyan, hogy két szónál többet nem tudok belőle kihúzni.

De gondolom most ebből megint azt hozzátok ki, hogy szar a kapcsolatunk, szóval inkább hagyjuk. Xd

2022. ápr. 26. 12:31
 12/17 anonim ***** válasza:

Én nem minősítem a kapcsolatotokat, csak azt mondom, hogy attól lesz jobb, ha ezeket a dolgokat még az elején tisztázzátok. Már korábban kellett volna, nem házasság után, de jobb későn, mint soha.


Így már értem a te motivációdat is, szeretnél valakivel beszélgetni.

2022. ápr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%
Egy ilyen beszélgető társ nekem is jól jönne. 22/l
2022. ápr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#13 volna miről beszélgetnetek?
2022. ápr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14


Szerintem ő egy meleg pasi

2022. ápr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Lány vagyok
2022. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nehéz volt a kérdés, hogy volna miről beszélgetnetek?
2022. ápr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!