Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltak arról, ha...

Mit gondoltak arról, ha valaki fb-n üzenőfalán megköszöni a köszöntéseket, és erre kapcsol csomó ember, és írja ki rá, hogy boldog akármit?

Figyelt kérdés
Tehát maguktól eszükbe se jut, hogy az illetőnek ünnepe van, de hogy eszükbe juttatta, rögtön köszöntik.
2022. ápr. 27. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Jaj, jaj, micsoda gondok.


Probalj mega face-en kivul is elni.

2022. ápr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Erre van a fb.

Nem gondolok bele semmit, csak amit írtál is, látták és eszükbe jutott.

2022. ápr. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem gáz. Múltkor én is írtam üzenőfalra egy ismerősömnek köszöntést, ès erre válaszolva írt neki egy másik ismerőse.
2022. ápr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
1-es mondja ezt a gyakorifüggő :D
2022. ápr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%

Igen, van ilyen, en is voltam igy. Nem, nem ismerjuk mindenki szuletesnapjat kivulrol. A Facebook kiirja, tehat lehet tudni. Szoktatok irkalni egymasnak, tehat felkoszontod. Nem voltal fent, tehat nem lattad, hogy szuletesnapja van. Utana viszont lattad. Meg mindig aktualis volt, tehat felkoszontotted.

Mi a f@sz meditalnivalo van ezen?

2022. ápr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%
Ha valami gaz, es igazan, akkor az a gyaszolas eseten kommentben odakerdezni, jaj, mi tortent. Na az.
2022. ápr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!