Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Változhat egy ember annyit...

Változhat egy ember annyit rövid idő alatt, hogy a sok év alatt róla kialakult képet is megváltoztassa az ismerőseiben?

Figyelt kérdés
Mind külsőre mind belsőre értem, az elhatározás már megvan hozzá. A gond az hogy nemsokára már 26 éves leszek, és kb. mindenki aki ismer, az tudja hogy egy nem túl jóképű, vézna, és legfőképpen kevéssé szociális emberke vagyok/voltam eddig. Ennyi idősen ha külsőre is felszívom magam (edzés + igényesebb megjelenés) illetve nyitottabb, barátkozósabb, lazább leszek, akkor elérhetem még hogy megkedveljenek azok akik pl. korábban osztálytársaim voltak, de úgy maradtam meg az emlékezetükben mint egy nyomoronc akinek nem éppen kellemes a társasága? Vagy ezt 26 évesen már engedjem inkább el?

2022. ápr. 23. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha te változol, akkor a rólad kialakult kép is változhat, mindegy hány éves vagy.
2022. ápr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha régi ismerősőkkel találkozik az ember, akikkel sokáig nem volt kapcsolata, könnyebb dolga van mint akikkel folyamatosan tartja a kapcsolatot, akkor már nem úgy ítélnek meg amilyen korábban voltál, vagyis sokkal inkább afelé nyitottabbak, hogy mi történt veled azóta, mennyit változtál, és hogy most milyen vagy, és ezek szerint építenek ki egy valamilyen szempontból új képet rólad, ami a múltat inkább a hattérbe helyezi.


Szerintem, rövid idő alatt, hirtelen elhatározásból nem lehet egy csettintésre más személyiséggé változni, inkább úgy képzelem el a pozitív személyiség változtatást, mint egy hosszú kitartó munkát, aminek feltétlen időre van szükség arra hogy beérjen. (Persze a másik előjelbe sokkal könnyebb nagyot zuhanni, ha valamiféle tragédia, trauma ér.)

2022. ápr. 24. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miután változtatták keress új közeget, ahol nem ismertek korábban. Lehet, hogy ez segít.
2022. ápr. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!