Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Mit csináltok/csi...

Lányok, nők! Mit csináltok/csinálnátok, ha pisilésnél - idegen helyen - nincs se nálatok zsebkendő, se a WC-ben WC papír? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Előfordult már veletek, hogy nem volt nálatok se zsepi, se wc-papír a pisiléshez? Lett valami következménye, hogy esetleg "olyanok" maradtatok alul lent? Hogyan oldottátok/oldanátok meg így a felöltözést pisilés után, ha így járnátok?

2022. ápr. 27. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem szoktam ilyet csinálni, esetek többségében van papír a WC-ben.
2022. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Előfordult már életem során legalább kétszer. Semmi sem történt. Amikor hazaertem, szokás szerint lezuhanyoztam.
2022. ápr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Mindig van nálam papírzsepi, ha meg wc-re megyek akkor eleve készítek elő zsepit.
2022. ápr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Volt már ilyen. Amennyire lehetett, megpróbáltam lecsöpögtetni magamról, aztán a bugyi felszívta a maradékot. Az első adandó alkalommal otthon meg zuhanyoztam és átöltöztem, ennyi. Semmi következménye nem lett, mi lett volna? Azért órákig nem ültem úgy, hogy szaga legyen vagy valami, fertőzést meg ennyitől nem kap az ember (jobb esetben).
2022. ápr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
62%
A nők 95%ànàl mindig van zsepi sőt megremem kockàztatni a 99%ot
2022. ápr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Lecsőpögtettem amennyire csak lehet, és használok tisztasagit így nek volt gáz.
2022. ápr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem volt nalam zsepi de volt tisztasági betét.
2022. ápr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

99%-ban van nálam zsepi.

Mindig megnézem mosdóhasználat ELŐTT, hogy van-e papír, ha nincs akkor kérek valakitől zsepit, viszek be kéztörlőt, stb.

2022. ápr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Semmit, nem pisilek nyilvános helyen.
2022. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a pár csepp ami így bemenne nem oszt nem szoroz. Kirándulásokon fordul elő, néha zsepi nélkül megyek és az erdőben nincs wc papír.


De vannak kényszermegoldások, ha tényleg se papír, se zsepi se semmi, akkor füzetből kitépett lap, zacsi, akármi megteszi.

2022. máj. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!