Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki vagy mi a legfontosabb...

Ki vagy mi a legfontosabb számodra az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 28. 20:48
A kérdező szavazást indított:
A gyermekem.
A párom.
A munkám.
A pénz.
25 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Nincs gyermekem.

Nincs párom.

Nincs munkám.

Van pénzem.

2022. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Nincs gyerek.

Van párom.

Van munkám.

Nincs pénzem.


A munkám és a párom között kompromisszumot kötöttem, de a munkára voksoltam. Végülis ahogyan kijön az ember a munkahelyről, olyan lesz a hangulata is otthon. És végülis a munkám miatt nem vagyok hárpia. :D szóval üzenem a páromnak, hogy nekem is fontos a karrier és a jó munka légkör, nem csak neki.

2022. ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Gyerekem nincs, a párom mindennél fontosabb, de a munkámat is imádom és a pénzt sem vetem meg.
2022. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Ezek közül egyik sem. Főleg, mivel munkán kívül nincs egyik sem.
2022. ápr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%

Gyerek nincs, házi kedvenceim vannak. Ők fontosabbak, mint a pénz.

Párom van, aki fontosabb, mint a pénz.

Munkám van, pénz miatt fontos. És van pénzem, mert van munkám.


Alapjában véve mind-mind fontos, és nem is érdemes rangsorolgatni melyik mennyire. Minden fontos a maga nemében, és mivel minden mindennel összefügg, egyik a másikat támogatja. Például, mivel van munkám, ezért van pénzem, amiből az állataimat tarthatom. Vagy van párom, aki támogat az állattartásban.

2022. ápr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Egyéb válaszlehetőség?
2022. ápr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Párom sajnos nincs, gyereket nem is szeretnék, a munkámat utálom. Szóval legyen a pénz, csak kár, hogy kevés van belőle.
2022. ápr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A gyerekeim

A párom

Nincs munkám

Van pénzem

2022. ápr. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem senki sem értette meg a kérdést.

A "legfontosabb" úgy értendő (másképp nincs értelme a kérdésnek), hogy, ha olyan helyzetbe kerülnél, hogy választanod kell közülük, melyiket választanád.

Párod vagy gyermeked: ha csak egyiküket menthetnéd meg valami nagyon rossztól, melyiküket mentenéd meg?

Pénz vagy munka: inkább végzel kevés pénzért olyan munkát, amit szeretsz, vagy inkább sok pénzért nemszeretem munkát. (Azt ne mondd, hogy sok pénzért olyan munkát, amit szeretsz, mert akkor nem is kell választani.)

Illetve lehet bárhogy párba állítani, de nem az a kérdés, hogy melyik fontos, hiszen mind az. Az a kérdés, hogy számodra melyik a legfontosabb, amiért a másik háromról lemondanál!

Ha egyik vagy másik nincs, akkor is el tudod képzelni, hogy mennyire lenne számodra fontos, és melyikről mondanál le a másik kedvéért!

A szavazás mindenesetre érdekes, eszerint a többségnek a pénz a legfontosabb. Hát, ez szomorú.

2022. máj. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
9: már miért ne értettük volna meg? Ha olyan helyzetbe kerülnék, ahol választanom kéne nyilván nem azt választanám, ami nincs. (1-es voltam)
2022. máj. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!