Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudtok olyan fogkrémet...

Karcsi zoli kérdése:

Nem tudtok olyan fogkrémet aminek gyenge az íze? Annyira utálom a fogkrém ízét hogy az hihetetlen! Konkrétan amíg elalszom,köpnöm kell vagy százat.

Figyelt kérdés
És hiába öblitem ki a szám, akár egy hordó vizzel, akkor is olyan erős benne az íze. Valakinek kellemes az íze valaki utálja, én utálom. nem tudsz esetleg olyan fogkrémet aminek az íze enyhe vagy akár öblítés után teljesen kimegy a szádból az íze?
2022. ápr. 29. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek fogkrémek, nincs benne mentol enyhe gyümölcs ízük van ami hamar elillan, de én csak az erős mentolostól érzem tiszta frissnek a szám!
2022. ápr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az Amodent Herbalt és a Signal Herbal Fresch-t szeretem.

Friss, de nem fáj a torkom az erős mentol íztől.

2022. ápr. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elmex mentolmentes fogkrém.
2022. ápr. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 2 fajtát használok egyszerre.

Van egy ázsiai citrom olajos (bármit is jelentsen), aloe kivonatos, amit pont az íze miatt szeretek.

2022. ápr. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!