Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ajakherpeszre fogkrém hatásos?

Ajakherpeszre fogkrém hatásos?

Figyelt kérdés
2021. aug. 8. 08:12
 1/2 anonim ***** válasza:
72%
A fogkrém szintén a szárító hatású szerek közé tartozik, és vannak, akik esküsznek rá, hogy hamar eltünteti a herpeszüket, viszont akinek érzékeny a bőre, annak nem ajánljuk, mert sok egyéb irritáló hatóanyag van benne, mint például a menthol.
2021. aug. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Lehet, hogy szárít, de mivel nem szívódik be, mint a krémek, nehéz lemosni ezért bántod a sebet ezáltal szerintem többet árt,mint használ.

Nekem rengetegszer van herpeszem, napi 3x bekenem telvirannal vagy zoviraxszal es 1 hét alatt szép lesz. A fontos, hogy ne piszkáld, ne bántsd és a krémet se sajnald róla.

Vannak gyógyszerek is herpeszre, volt mikor mar muszaj voltam azt is, mert ahogy elmúlt a herpeszem jött a másik, de ezeket nem nagyon ajánljak,mert káros a szervekre.

2021. aug. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!