Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha megvan a felismerés, hogy...

Ha megvan a felismerés, hogy valaki szadista és szociopata, azzal mit tud kezdeni?

Figyelt kérdés

A kérdés csak fikció.

Elgondolkoztam rajta, a mai világban szerintem egy ilyen ember kis utánnajárással simán meg tudja állapítani ezt magáról. Ez eddig oké, de mit tud kezdeni vele? Vagy az ilyen ember nem is akar megváltozni? Hogy kell ezt elképzelni, betipeg egy pszichológushoz és elmondja hogy "Csókolom, szadista és szociopata/ pszichopata vagyok, erre tessék má' felírni valamit!"



2022. ápr. 29. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Leszarja. Alkalmazkodjon a világ hozzá.
2022. ápr. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Az ilyen emberek pont nem az a kategória, akik mélyebben meg akarják ismerni magukat, és tisztában akarnak lenni a személyiséghibáikkal, így már alapból nem töltenek ki ilyen elmebeteg vagy? kattints ide és megtudod ;) kvízeket.


A pszichiáterek se tudnak velük mit kezdeni különösebben, mert nekik is hazudnak, azt mondják amitől jó színben tűnnek fel, így a kezelés nem ér semmit.


Persze nem mindenki ilyen; az, hogy valakinek nincsenek érzései, nem jelenti automatikusan, hogy a rossz dolgok felé húz inkább.

2022. ápr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem némi tudatossággal és intelligenciával még az ilyen kombinációkból is kihozható valami jó. Pl ügyelhet arra hogy ártatlanoknak ne ártson. De pl azokra a személyekre már szakosodhat a társadalomból, akik hatására leginkább szociopatává vált az egyén, és őket szadizni, akár legális módszerekkel (:
2022. ápr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Orbán egy szociopata... Ha számonkérik, kritizálják, szembesítik a hibáival, le se szarja, vigyorog, vagy csinálja a műfelháborodást, hogy Magyarországot támadják. És milliárdokat költ közpénzből arra, hogy a hazugságait ismételgesse. Szerinted nem tudja, hogy azon a pénzen emberéleteket lehetne menteni?! Dehogynem, intelligens ő, nem hülye, csak szociopata stb. szóval szimplán leszarja ezt a kis apróságot.
2022. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha tudja magáról akkor sem érdekli. Meg a pszichopaták nem fognak elmenni pszichológushoz, mert jó ez úgy nekik ahogy van. Gyógyszer meg nincsen erre.
2022. ápr. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Én az vagyok. Mit szeretnél tudni ?
2022. ápr. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Beköltöznél Orbánhoz egy hétre? Egyik golyóért se lenne kár, amit egymásra lőtök. :D
2022. ápr. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Öhm... Oké..

És mivan ha azt mondom, hogy szerintem én, a fentebb említett leírásra igencsak hasonlítok?

Az erőszak izgat fel, érzelmeim régen biztosan voltak, de egyre csak azt érzem, hogy kezdenek

"kihalni".🤷‍♂️

Tulajdonképpen, múltkor belegondoltam, engem akár egy közeli csakádtagom halála sem rázna meg annyira, mint az emberek többségét. Sőt, tudom hogy ez durván hangzik, de van olyan, aki nem az hogy nem hiányozna, még talán örülnék is neki😬

2022. máj. 3. 21:46
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A szadista kétértelmű, ill. a köznyelben két értelemben terjedt el.

1. a szexuális szadojáték

2. általánosan szeret kínozni másokat, vagy állatokat.


Egyébként menj el egy pszichológushoz, vagy más szakemberhez, simán lehet, hogy más probléma van.

2022. máj. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!