Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan, hogy sorsszerű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy sorsszerű találkozás?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit ismerek így látásból, de múltkor voltunk versenyen és ott volt, és eléggé magával ragadott. A végén, amikor már mentünk ki, hogy elinduljunk hazafelé, nézett utánam és mosolygott egyet, de már nem tudtam lereagálni. Szerintetek csak egy puszta véletlen, vagy ennek így kéne lennie? Mert én úgy érzem, hogy ez nem csak egy ilyen kis "semmi" volt, hanem ennek így kellett lennie, és ennek nem lesz vége ennyivel. Szerintetek?

(Akik nem tudnak normálisan válaszolni, kötözködők és csúnyát írók kíméljenek)



2016. máj. 18. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább mondható "sorsszerűnek", mint semminek. Csak is rajtatok múlik, hogy lesz-e folytatása... :)
2016. máj. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem sorsszerű találkozás. Egyszerűen csak aki szimpatikusabb megjelenésű(és nem csak külsőre gondolok, hanem testbeszéd, stb..) azt könnyebben észreveszed, és ha gyakran látod, akkor ilyet lehet belelátni. Több 100 emberrel találkoznál naponta sorsszerűen, mert pont arra volt dolguk mikor neked is, ha ez sorsszerű lenne..:D
2016. máj. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szimpatikus vagy neki, és ő is szimpatikus neked, ennyi az egész:D Ismerd meg és kiderül, hogy össze-e illetek.
2016. máj. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A sorsszerű találkozás az olyan lehet max szerintem, hogy egy emberrel akivel évek óta nem találkoztál, és reggel pont eszedbe jut az illető egy gondolat erejéig, és akkor aznap találkozol is vele.:D
2016. máj. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vidéki kislányok esetében van. Felnőtt, tanult férfiak esetében nincs.
2016. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!