Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Véletlenszerű találkozás...

Véletlenszerű találkozás ennyiszer?

Figyelt kérdés

Hiszek a véletlenekben, meg eleinte nem tulajdonítottam ennek túl nagy jelentőséget, de így, hogy 2 hete minden nap megesik, muszáj kikérnem külső szemlélők véleményét, mert az is lehet, hogy most csak nagyon figyelek rá és ezért tűnik fel ilyen gyakran, hogy látom.


Az egész ott kezdődött, hogy észrevettem, hogy néz. El is kapta a tekintetét, nem gondoltam semmit, de az ezt követő napokban egyre többször láttam. Ez, hogy a 2 dolog így összefügg, csak utólag látom, eddig nem is foglalkoztam vele. Szóval a lényeg, hogy állandóan kb. pont egyszerre érkezünk meg nem csak egy épületbe, de még sokszor napközben épületen belül is pont egyszerre érünk ugyanoda. Tiszta abszurdnak tűnik, de hülyének is érzem magam, hogy ilyeneken gondolkozok. :D Azt nem is tudom, hogy neki is feltűnt-e, hogy ennyiszer látjuk egymást, de tényleg olyan sorsszerűnek tűnik az egész, bár én nem hiszek ebben, de mi más magyarázat lenne rá.


Az elején írtam, hogy lehet, hogy csak azért tűnik fel ennyire, hogy látom, mert most már figyelem, de ez eddig nem volt igaz, csak az utóbbi pár napon kezdtem el ezen gondolkodni, hogy “jé, de fura, már megint pont egymásba futottunk”.

Amúgy még annyit hozzátennék, hogy munkahelyről van szó, azonos épületek, de semmi több közös nincs. Még csak nem is beszéltünk. Komolyan, abba nem botlok bele ennyiszer véletlenül egy nap, akivel közös az irodánk.


Még így a végén megjegyezném, hogy nem vonzódok hozzá, szóval nem “tetszik”. Ezt azért jegyzem meg, mert persze aki tetszik nekünk, azt jó, hogy éjjel-nappal figyeljük meg minden alkalmat felírunk, amikor látjuk. Na ez nem az a helyzet.



2020. febr. 27. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ő lesz a férjed.
2020. febr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem kérni, hogy értelmes válaszokat légyszi. :)
2020. febr. 27. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ponttosan mit szeretnél hallani?
2020. febr. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt, hogy hogy ejted ki a "pontosan'-t két t-vel.
2020. márc. 2. 22:28
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 😂😂👏🏻👏🏻
2021. nov. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!