Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kaphatnám vissza az...

Hogyan kaphatnám vissza az életemet?

Figyelt kérdés

Régen minden jobb volt? Szó szerint. Gyerekként nagyon sok mindent meg lehetett tenni, sokkal szabadabb voltam.

A felnőttkor meg csak a munkáról, felelősségről, majd rosszabb esetben családalapításról szól.

Aztán kettőt pislogsz és öreg leszel.

Ez kell nekem? Hát biztos nem!!!!!!! 😰


2022. ápr. 30. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ugy kaphatod vissza ha gyermeket vallalsz es folneveled. Benne minden oromod meglesz :)
2022. ápr. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%

Ez kell nekem? Hát biztos nem!!!!!!! 😰



Nem mintha lenne választásod😝😂


(Ha csak nem halsz meg fiatalon, de azt nem szeretném)


Családot alapítani nem kötelező, én sem tettem például.

A munka nem vészes, főleg, ha azt csinálod, amit szeretsz. A felelősség sem olyan vészes, ki lehet bírni.


Gondolkodj pozitívan!🤗

2022. ápr. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%
Rengeteg lehetőséged van. Élj velük.
2022. ápr. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Mit választanátok ha ingyen kaphatnátok valamit?

Csak 1 dolgot!( Lehetőleg ne autót írjatok)

Most mit kéne tennem? Hogy kaphatnám meg a csomagot?

Előre bocsi, nem tudom ezt a kérdés melyik kategóriába illene. Tehát hetekkel ezelőtt rendeltem Gymshark-ról (ha valaki nem ismeri, egy külföldi sportruha márka), és pár napja ahol tudom követni a csomagot weboldalon, láttam hogy visszaküldték a csomagot, mert "nem...

Hogyan kaphatnám vissza a gyerekkoromat?

Egyszerűen szörnyű belegondolni hogy milyen rossz felnőttnek lenni.Az egész felnőttség csak a munkáról szól majd a gyerekvállalásról.Utálom ezeket!! Ezerszer jobb a gyerekkor.Ráadásul egy felnőttnek komolynak kell lenni meg azt is utálom hogy mondogatják hogy felnőtt...

Üdv. Elnézést a zavarásért, de nem tudom kihez forduljak. Tudok egy Amerikában élő magyar családról akiket egy magyar család tart "csicskának". Kitöl...

A fizetésüket elveszik tőlük,nem lehet náluk pénz.A két nő takarítónő ként dolgozik az egyikük egy fiatal anyuka.Kint született a gyerek Amerikában.A férfi is dolgozik.Kint élnek már három éve .Nem beszélnek angolul.Semmi pénzük nincs.Beszélni nem mernek erről senkinek,mert megvannak fenyítve.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!