Hogyan kaphatnám vissza az életemet?
Régen minden jobb volt? Szó szerint. Gyerekként nagyon sok mindent meg lehetett tenni, sokkal szabadabb voltam.
A felnőttkor meg csak a munkáról, felelősségről, majd rosszabb esetben családalapításról szól.
Aztán kettőt pislogsz és öreg leszel.
Ez kell nekem? Hát biztos nem!!!!!!! 😰




válasza:



válasza:Ez kell nekem? Hát biztos nem!!!!!!! 😰
Nem mintha lenne választásod😝😂
(Ha csak nem halsz meg fiatalon, de azt nem szeretném)
Családot alapítani nem kötelező, én sem tettem például.
A munka nem vészes, főleg, ha azt csinálod, amit szeretsz. A felelősség sem olyan vészes, ki lehet bírni.
Gondolkodj pozitívan!🤗




válasza:Kapcsolódó kérdések:
Csak 1 dolgot!( Lehetőleg ne autót írjatok)
Előre bocsi, nem tudom ezt a kérdés melyik kategóriába illene. Tehát hetekkel ezelőtt rendeltem Gymshark-ról (ha valaki nem ismeri, egy külföldi sportruha márka), és pár napja ahol tudom követni a csomagot weboldalon, láttam hogy visszaküldték a csomagot, mert "nem...
Egyszerűen szörnyű belegondolni hogy milyen rossz felnőttnek lenni.Az egész felnőttség csak a munkáról szól majd a gyerekvállalásról.Utálom ezeket!! Ezerszer jobb a gyerekkor.Ráadásul egy felnőttnek komolynak kell lenni meg azt is utálom hogy mondogatják hogy felnőtt...
A fizetésüket elveszik tőlük,nem lehet náluk pénz.A két nő takarítónő ként dolgozik az egyikük egy fiatal anyuka.Kint született a gyerek Amerikában.A férfi is dolgozik.Kint élnek már három éve .Nem beszélnek angolul.Semmi pénzük nincs.Beszélni nem mernek erről senkinek,mert megvannak fenyítve.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




