Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljon az akinek se...

Mit csináljon az akinek se testvére,se unokatestvére (nem vagyok egyikkel sem jòban) nincs akivel kimozdulhatna?

Figyelt kérdés

Nagyon magányos vagyok,unom itthon magam. Már főztem,takarítottam, kimostam,rendet tettem.Filmet nézni most nincs kedvem. Legszìvesebben kimozdulnék valakivel de senki sincs. Illetve vannak barátnőim de ők nem érnek rá..Van akinek családja van.


30/N


2022. ápr. 30. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül is el lehet menni. Társkeresőn fönn vagy? Egy párkapcsolat kellene. A barátnős programokat pedig több hétre előre meg kell beszélni, hogy mindig más ráérjen. Járjál tanfolyamokra, tornára, szakkörökre, ott vannak emberek, potenciális kapcsolati lehetőségek.
2022. ápr. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Nőj fel végre, és tanuld meg egyedül elfoglalni magad.
2022. ápr. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sokat megyek egyedül is túrázni! Jó, társaságban igaz jobb, de ha nincs egyedül isnlehet élvezni!
2022. ápr. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 merre szoktál túrázni? kellenének ötletek
2022. ápr. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Budapesti férfiként,sokat kirándulgatok, megyek a természetbe,hiszen rengeteg szép hely van itt is :)

Barátok eltűntek,testvérem nincs, ez van.


Mondjuk beszélgetve, nevetgélve jobb kirándulgatni,ha ez van,akkor most ez van :)

2022. ápr. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menjünk együtt valahova, én is unatkozom. 28/F
2022. ápr. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!