Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire szakszerű ez egy...

Mennyire szakszerű ez egy pszichológustól?

Figyelt kérdés
Elég mélyen vagyok mostanában lelkileg. Minden felborult, előjöttek a régi traumáim, csatlakoztak hozzá újjak is. Teljesen instabil az életem, sem munkám, a lakhatásom sem biztos, egyetem is kikészített. Olyan, mint egy rossz álom az egész. Sokat gondolkodtam öngyilkosságon. Nem volt pénzem pszichológusra, ezért neten kerestem egy ingyenes segélyszolgálatot, akik biztosítottak 4 ingyenes online alkalomról. Nagyon sok erő kellett ahhoz, hogy rászánjam magam, soha nem voltam még azelőtt pszichológusnál, de már régóta éreztem, hogy szükségem van rá. Az oldal 48 óra várakozási időt ígért, én két hetet vártam mire sikerült egyeztetni egy időpontot. Az első beszélgetésnél elmondtam a legmélyebb gondjaim és ő a saját életéről kezdett el beszélni többször is, nem éreztem szakszerűnek, de meghallgatott. Egy hétre rá megbeszéltünk még egy találkozót(online), amire sem lehetőségem, sem erőm nem volt megjelenni. Nem értesítettem őt, később kaptam tőle üzenetet, hogy ez neki mennyire kellemetlen, hogy ilyet kell átéljen, hogy csak szó nélkül cserben hagyom, annyit érdemelt volna, hogy szóljak és miattam át kellett szervezze az egész napját. De én sem tudtam, azt sem tudtam, hogy életben leszek-e a következő alkalomig, annyira borús volt akkor az életem. Ettől még egy nagyobb szarnak éreztem magam. Szakszerű egy ilyen pszichológus?

2022. ápr. 30. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

Se fodrász, se magántanár, se már nem fogad többé olyan ügyfelet,aki értesítés nélkül elmarad. (Az sem értesítés, ha előtte egy órával hív fel.)

Tahóként viselkedtél vele.

2022. ápr. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Olcsó húsnak híg a leve. Az, hogy magáról beszélt, talán arra szolgált, hogy az aktuális bajoddal párhuzamot húzzon. Mindenesetre ingyen szolgáltatásért nem reklamálhatsz. Ha meg szó nélkül elmaradtál, pláne nem.
2022. ápr. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Ha egyetemre nem szívesen jársz, és mellette a diákmunkád bizonytalan, érdemes lenne otthagyni, és keresni olyan munkát, amivel többet keresel, hogy el ne veszítsd a lakhatásodat. Ne erőltesd azt, amibe belebetegszel. Vagy ha van még állami féléved, iratkozz valamilyen szakmai képzésre helyette. Mikor valami nem megy, változtatni kell, nem pedig azt a kudarcosat a végtelenségig erőltetni.
2022. ápr. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!