Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet véletlenül, nem szándéko...

Lehet véletlenül, nem szándékosan zaklatni valakit? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
2022. máj. 1. 07:07
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Pl. itt igen, lehetséges. Ráírok valakire egy válasza alapján, akivel már korábban beszéltem ugyan, de az üziréssz ismeretlenként jelölli elsőre.
2022. máj. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mindenképpen, hogy a "zaklató" nem zaklatásnak szánja, viszont a másik fél annak érzi.
2022. máj. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, amikor nem veszed észre, hogy amit csinálsz, az már zaklatás.
2022. máj. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, például amikor a másik fél nem viselkedik egyértelműen, és ezt félreérted, aztán nem érted, miért nem reagál, ha keresed, szeretnéd kideríteni, hogy miért más mondjuk személyesen mint online.
2022. máj. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%

Igen. Le kell tölteni azt az applikációt ami minde ismerősödnek kiküld egy üzenetet (véletlen)...

Aztán szólsz, hogy nem Te voltál, hanem vírus. Így újra elkezdhettek beszélgetni.

2022. máj. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%

Story of my life...


Rengeteg módon...


Én mindig segíteni akartam. Kamaszként sokszor megkaptam a takarodjál kár a kuvra anyádba szöveget, aminek a szememben semmi előzménye nem volt.

De azt is nem egyszer, hogy ne zalkassak már.


Aztán rájöttem, hogy majd akkor segítek, ha kérik. Na ez a második hullám... újabb éveken át ez. Kérik a segítséget, megadom, megy az anyázás h kopjak le.

2022. máj. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet ige. Èn is így jartam (èn voltam a "zaklató") szerencsère egyenes ember volt a lány, megmondta, ès alkalmazkodtam. A barátság megmaradt...
2022. máj. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!