Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek a "Telt...

Mi a velemenyetek a "Telt lanyok oldala" nevu facebook oldalrol?

Figyelt kérdés
2022. máj. 1. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Miért kéne bármilyen véleménnyel lennünk egy nyamvadt Facebook oldalról?
2022. máj. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Kövérfétises oldal, ahol az admin csávó minden olyan nőt becsmérel aki nem "telt".....
2022. máj. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem ismerem ezt az oldalt, de a neve alapján semmi. Azt akarod elérni hogy mindenki szidja a telt lányokat és írják le hogy nekik létjogosultságuk sincs, vagy miért született ez a kérdés?
2022. máj. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Adminról van véleményem, de a telt lányokkal semmi bajom.
2022. máj. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Én röhögök ezen a "telt" szón. Én is dagadt vagyok, de olyan szavak léteznek a túlsúlyra, hogy pff.
2022. máj. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem sincs bajom a telt lanyokkal egyaltalan. Mindenki akkor szep ha jol erzi magat es ebben orulok ha kapnak az emberek tamogatast.


Az admin megnyilvanulasaival van problemam, hogy mindenki ellenseg aki nincs elhizva vagy azon kivul mas (is) tetszik neki.

2022. máj. 1. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!