Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szakítás után törölni szoktáto...

Szakítás után törölni szoktátok közös képeket közösségi oldalról?

Figyelt kérdés

telfonról és laptopról is?

Kort és nemet is írjatok



2019. jún. 15. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Fel sem töltök közös képet, pont azért, hogy ne kelljen utána ezzel szenvedni.
2019. jún. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, aki fel se tesz, van aki igen, valaki csak privátba rakja, valaki nem titkolja és kit hagyja.

Miért fontos, hogy mások mit csinálnak? Tedd azt, ahogy neked kényelmes, egyik se szégyen.

2019. jún. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

NYilván törölném közösségi oldalakról. Vagy fel sem tenném alapból. Saját gépemen megtartanám csak elraknám valahova.


30F

2019. jún. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Alapból nem töltök fel közös képet sehova, az sincs beállítva, hogy kapcsolatban vagyok.

A saját eszközeimről szerintem törölném, bár ez attól függ milyen viszonyban váltunk el. Ha barátok maradunk, nem hiszem, hogy törölném. Max a kicsit intimebb képeket

2019. jún. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Laylah ***** válasza:
100%
Én vállalom az utóbbi években, hogy az az illető is az életem része volt. Attól, hogy törlöm a képeket, nem változik semmi. Amúgy sem rakok fel sosem intim (ölelkezős, csókos, stb.) képeket, max. olyat, hogy együtt elmentünk valahova, átkarolt, mellém állt, stb. Szóval az ilyen képeket hagyom, hadd legyenek, de a volt kapcsolatunkra utaló kommenteket törlöm.
2019. jún. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!