Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha csúnya vezetékneved lenne,...

Ha csúnya vezetékneved lenne, megváltoztatnád?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, amikor már tényleg orbitálisan ronda (pl. G....ci, Pun....ci Ondó meg ilyenek, amelyek tényleg léteznek amúgy), hanem ilyen mérsékelten rondák pl. Kövér, Meleg, Terhes meg ilyesmik. Ha ilyen neved lenne, megváltoztatnád? Én biztosan nem élnék ilyen névvel.
2022. máj. 2. 15:43
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
A kérdésben természetesen nem káromkodni akartam, hanem példákat írtam, ami remélem nem ellenkezik a szabályzattal.
2022. máj. 2. 15:43
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Meleg az idő, a húsleves meg a kakaó. Ez nem csúnya. Amiért te abba a skatulyába teszed azt homoszexuálisnak hívjuk, kéretik a meleg szót erre nem használni!
2022. máj. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudom. Nekem szép, magyar nevem van.


Ha nagyon nem tetszene, akkor azt csinálnám mint a nagymamám & anya, és felvenném a férjem nevét. (Egyiküknek se magyaros neve volt, de szerettek volna, így jól jött ki.)

2022. máj. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
36%
Mi a baj a Kövér, a Meleg és a Terhes-sel? Egyik sem ronda? A вuzik meg вuzik, hiába próbálják szépíteni.
2022. máj. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%
Nekem kb ilyen stílusú, viccelődésre okot adó vezetéknevem van. Önmagában nem lenne csúnya a hangzása, mint ahogy a példáidnak sem, csak a jelentése miatt kapják fel rá a fejüket az emberek. Ha férjhez mennék, biztosan felvenném a férjem nevét, addig viszont az apám iránti tiszteletből megtartom ezt, mert valószínűleg rosszul esne neki, ha megváltoztatnám.
2022. máj. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

"Meleg az idő, a húsleves meg a kakaó. Ez nem csúnya. Amiért te abba a skatulyába teszed azt homoszexuálisnak hívjuk, kéretik a meleg szót erre nem használni!"

Ja, mert ezt én találtam ki. 🤣🤣🤣 Szeretem, ha valakinek jó a humorérzéke.

2022. máj. 2. 16:19
 7/21 A kérdező kommentje:
Hát engem aztán nem érdekelne az apám véleménye, ha neki, már bocsánat, nem volt annyi esze, hogy egy csúnya nevet megváltoztasson (vagy esetleg akkor még nem is lehetett, ki tudja) azért és biztos nem szenvednék egész életemben. A tisztelet nem ezen múlik.
2022. máj. 2. 16:21
 8/21 anonim ***** válasza:
6# És ki neked az, aki kitalálta amiért te is használod? Nem kötelező használni ezt a szót, az egyén így tud tenni ez ellen: nevén nevezi a homoszexuálist, s ahogy bejött úgy ki is kophat a melegezés. Nyelvében él a nemzet -ez tágan értelmezve az ilyen helyzetekre is vonatkozik. Szerintem ebben a válaszban semmi humor nem volt, inkább sok szomorúság.
2022. máj. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%
Meleg, Terhes, Véres, Büdi ..... Biztosan megváltoztatnám, ha ilyen nevem lenne. 15k egy új születési, szerintem ki lehet bírni.
2022. máj. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%

Nekem a Talp, Talpas meg egyéb ilyen vezetéknév lenne az amit megváltoztatnék, mert gusztustalan.

Utánlnám ha a nevem hallatán egy talpra asszociálnának, főleg egy szétizzadt, bűzölgő, szöszös talpra, ami tele van repedezéssel.

2022. máj. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!