Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretném megváltoztatni a...

Szeretném megváltoztatni a külsőmet. Ez azonban nem megy egyedül, nem tudom, mit tegyek. Ki segítene nekem, akinek van némi gyakorlata?

Figyelt kérdés
Egy 15 éves lány szeretné megváltoztatni a külsőjét. Most kerültem gimnáziumba, és az osztályom nagyon kritikus. De nem miattuk szeretnék megváltozni. Nagyon nincs önbizalmam, amiért úgy nézek ki, ahogy. Egy megbízható emberre lenne szükségem, akinek van némi tapasztalata ahhoz, hogy például milyen alkathoz milyen frizura illik stb. Képeket privátban vagyok hajlandó küldeni, miután visszaigazoltuk egymást Face-en az illetővel. Több ember is jelentkezhet, de kérem, őszintén vállaljon el. Nem arra vagyok kíváncsi, hogy hogyan sminkeljem magam, hanem szeretném, ha végigkövetné ahogy változom. Jelentkezni kommentben vagy üzenetben is lehet, remélhetőleg mihamarabb.

2014. szept. 17. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Én szívesen segítek neked bármiben. 17éves vagyok,és mindig is érdekelt a divat.Több ismerősöm hív állandóan vásárolni több korosztályból,hogy kikérje a véleményemet.Emellett imádom a divatot is,és eléggé maximalista vagyok ezen a téren.Ha közel lakunk egymáshoz,akár még személyesen is szívesen segítek.
2014. szept. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia,én 16 éves lány vagyok,én is szívesen segítek neked,imádom a divatot,a ruhákat,cipőket.:) Segítek abban is hogy melyik stílus állna neked jól,esetleg felváltva hordhatnád a lazább,csinosabb ruhákat.Ha gondolod írj privátot vagy írok én.:)
2014. szept. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!