Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet ebből baj?

Szerintetek lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
Pár perce leszaladtam a Sparba virágért így zárás előtt pár perccel. Anyámnak azt mondtam hogy csak a szemetet viszem le, így visszafelé is sietnem kellett. Sprinteltem de nagyon. Hazafelé úgy futottam a cserepes virággal a kezemben mintha üldöznének, csak hallom hogy utánam kiabál valaki hogy; "Hé dobd már el a virágot". Ott leesett, hogy ez az egész úgy nézett ki mintha loptam volna. Lehet ebből nagyobb baj? Így visszatekintve külsősen én is azt hinném... Ha feljelent mi lesz?! Plusz itt van a háztól 20 méterre a hely, ahol ez történt, minden reggel abban a buszmegállóban megyek iskolába. Nagyon félek hogy esetleg ha megint erre jár meggyűlik vele a bajom vagy neadjisten feljelent. Mi legyen? A nagy sietségben még a blokkot sem vettem el a pénztárostól. Nagyon félek hogy a nyakamba varrnak egy lopást... Most komolyan, létezhet még valaki aki ilyen szerencsétlen?

#virág #Anyák napja #lastminuteajándék
2022. máj. 2. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kifizetted, akkor nincs baj
2022. máj. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1

Jó, csak érted valószínűleg itt lakik a közelben. Mondjuk ő azt hiszi hogy loptam, holnap reggel elkap a megállóban és megver vagy mittudomén.🥲

2022. máj. 2. 20:18
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Te egyedül vagy ennyire hülye?
2022. máj. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Üldözési mánia?
2022. máj. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

ha kifizetted, akkor nem lehet belőle baj

az illető meg talán csak unalmában szólt neked

2022. máj. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A kamera felvette, hogy kifizetted

A feljelentés amúgy sem úgy megy, hogy minden jött-ment aki meglát az utcán feljelenthet, kimennek a rendőrök, ott mindenkit kikérdeznek, pénztárost, biztonsági őrt, stb. Nem úgy van, hogy valaki valamit feltételez és egyből rohan a rendőrségre téged meg csuknak le. Akkor már a fél ország börtönben lenne.

Egyébként tanultam valamennyit jogot, ha ez jobban megnyugtat, és úgy írom ezt, de ez mondjuk sima paraszti ész is lehetne mondjuk. De nyugi, én is mindig beképzelek ilyesmiket.

2022. máj. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6

Huh köszi, ezzel kicsit megnyugtattál. Egyébként nem tudok róla hogy lenne mentális betegségem, de a tünetek alapján el tudom magamról képzelni hogy üldözési mániám van🤣🥲

2022. máj. 2. 20:52
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz ebből semmi.

Ha véletlenül bárki beszólna, mert megismer, meg mondhatod, hogy szerinted a házunk melletti bekamerázott boltból lopnék virágot, úgy hogy ide jár az egész családunk vásárolni?

Fura egy gondolat...

2022. máj. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Az meg se fordul a fejedben, hogy azért szólt be az a gyökér, mert úgy gondolta, hogy virág nélkül gyorsabban tudsz futni? 😄
2022. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9

Hát egy ilyen bezacskózott elég kisméretűre gondolj. Nem hiszem hogy arra gondolt.

2022. máj. 2. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!