Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyit változott a világ...

Mennyit változott a világ 2011-2012 óta?

Figyelt kérdés

2022. máj. 3. 22:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én ugyan akkor 11-12 voltam, de szerintem hatalmasat változott a világunk. Maga az online téren lehet ezt felfedezni a cancel culture, a mentális betegségek divatja...meg hassonló finomságokkal.

Ha most megnézek 11-12 éveseket teljesen más értékrendjük van, mint ami nekem volt ugyan ilyen idős koromban.

Nem tudom mennyire illik ide, de a mai mesék már nyomába sem érnek az én gyerekkorombeli adásoknak. Sokkal színvonalasabbak voltak, összetettebb és komplexebb volt a történetszál és a karakterek egésze is (féltestvérem fia most 4 éves, így volt szerencsém bepillantani miket adnak szegény gyerekeknek a tévében).

2022. máj. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek. A mostani gyerekeknek szánt mesesorozatok alacsony költségvetésűek, mintha nem tisztelnék meg a mai kor gyerekeit, hogy igényes meséket nezhessenek. Most nem az ilyen Cartoon Network-ön leadott dolgokra gondolok, hanem arra, hogy egyáltalán maga az animáció ia igénytelen. Kidolgozatlan. Persze, a nagyfilmek szépek a Disney-nél is, de akármelyik sorozat vizuálisan hulladék, ha még a történet érdekes is volna.
2022. máj. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!