Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit nem veszel már meg, ami...

Mit nem veszel már meg, ami korábban természetes volt, de a drágulás miatt már szinte luxus lett?

Figyelt kérdés
2022. máj. 4. 05:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Idén még egy gombóc fagyit nem vettem, de nem is fogok, 350 Ft-ért. Sütike és csokis müzli sincs. Éljen a fogyókúra :)
2022. máj. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
60%
Mindent megveszek ugyanúgy.
2022. máj. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
23%
#11 Az még egészen olcsó is amúgy. :)
2022. máj. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem volt ilyen, nem kellett emiatt visszavenni a költségekből, viszont mivel elkezdtem munka mellett tanulni, kevesebbet tudunk menni hétvégéken, hosszúhétvégéken távolabbi helyekre.
2022. máj. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Én egy csomó mindenből már csak az akciósat veszem. Pl joghurtokat szeretem, de már nagyon drágák lettek, így az akciósokból veszek mindig többet, hogy kitartson. Húsok, halak is akkor jönnek a kosárba, ha akciósak.
2022. máj. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez számít, nálunk az autómosóban egyre kevesebb ideig megy, ugyanannyi pénzért...

Szóval a pisztollyal a kezemben dobom be a pénzérméket, és futkosom körbe a kocsit+ mint egy tininindzsa teknőc, úgy csapatom le a retket a kerékdobokban.... Így is 600 ft egy mosás. Eddig ugyanilyen stratégiával kb 300-450 ből lemostam.🤷‍♂️

2022. máj. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Főleg a nem kellően egészséges ételeken próbálok spórolni, azokat mostanra elhagyom a drágulással. Nassolnivalók legnagyobb része, bizonyos szószok, öntetek, megcsinálom magamnak olcsóbban és egészségesebben otthon. És persze a comfort foodok, mindenféle gyorsan elkészíthető félkész étel is lekerült a bevásárlólistámról. Panírozott, kisütni való mirelit ételek. Lassan szinte minden ami marad, az teljesen egészséges élelmiszer és hozzávaló :)
2022. máj. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

- Fagyi helyett jégkrémet veszek. Finomabb, stabil a minőség, és a fagyival ellentétben, még nem fostam tőle.

- Nutella. Nem csodálom, hogy sokan lopják.

2022. máj. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Normális ételek. Hús már csak heti kétszer kerül az asztalra, gyümölcs heti egyszer zöldség is az akciózott. A gyereknek megvesszük a joghurtot, sajtot, de nekünk már nem jut belőle.


Elkeserítő, hiszen mind a ketten dolgozunk, bár igaz nem túl jó fizetéssel, és ugye az albérletet is fizetni kell. Most tervezzük elhagyni az országot

2022. máj. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Sajtok

Bizonyos gyümölcsök

Bükki parasztkenyér

Kézmüves lekvàrok

2022. máj. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!