Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korábban mindig kicsit ízesebb...

Korábban mindig kicsit ízesebben főztem, (sósabban), de most mióta terhes lettem, de azóta még a kicsit sósat is nagyon sósnak érzem. Ez természetes?

Figyelt kérdés
Korábban mindig kicsit ízesebben főztem, (sósabban), de most mióta terhes lettem, igaz még nagyon az elején vagyok, (olyan 6, -7 hetes lehetek, jövőhétre van orvoshoz időpontom) de azóta még a kicsit sósat is nagyon sósnak érzem. Ez természetes vagy, valaminek a jele, esetleg fiú, vagy lány, vagy ki volt ilyen hasonló helyzetben? Tudom minden terhesség más, de ilyenről még csak nem is lehet olvasni, legalább is én nem találtam neten. Valaki volt már így vagy hallott hasonlót?

#terhes #ízesebben #főztem #sósabban
2019. okt. 16. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom minek a jele. Én is 6hetesen túl sósnak éreztem mindent. Főztem és nem tetted bele sót, mert én annak éreztem. Párom szólt mindig hogy tenni kellene bele. Kb 2 hétig tartott ez. Most normálisan érzékelem. Szerintem ez normális, egyszer sós, máskor édes korszak. Most kb 1 hete semelyiket nem kívánom.
2019. okt. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! esetleg ebből lehet következtetni a baba nemére?
2019. okt. 16. 12:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont az ellenkezője, nem érzem a sót és mindent elsózok 😭. Kérdeztem a dokit, szerinte ez csak ideiglenes, minden eredményem jó, így nem jelent semmit.

29hkm

2019. okt. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éreztem a só ízét terhesen, de ez annyira nem is volt baj mivel a lábam vizesedése miatt sómentes diétát kellett tartanom úgyis :P
2019. okt. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 khniki ***** válasza:
100%
Én össze-vissza éreztem az ételeket hol sósnak, hol sótlannak. Sőt csomószor fokhagymát éreztem olyanban, amiben nem is volt:)
2019. okt. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!