Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért rak ki valaki zárt...

Miért rak ki valaki zárt csoportban magáról képet, amin ki van takarva az arca, ha közben a profilja nyilvános és tele van fotóval?

Figyelt kérdés

Kérlek magyarázzatok meg nekem valamit :D

Benne vagyok néhány csoportban, nem intim meg nem ciki képeket raknak fel.

Olyan fotókat raknak ki, ahol arra kiváncsiak, hogy jól kötötték-e meg a hordozókendőt és ilyen ehhez hasonló ártatlan dolgokat.

És kitakarják a képen az arcukat....

Közben egy kattintással átmegyek a full nyilvános profiljukra, ami tele van fotókkal.

Akkor miért takarják ki az arcukat a csoportban feltöltött képen? Miéééért? :D


2022. máj. 8. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
lehet az a kép nem sikerült olyan jól hogy az arcát akarja mutogatni, míg a profiljára olyan képeket rak ki amiken nagy műgonddal pózol, mosolyog, ki van sminkelve, ilyesmi
2022. máj. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erre nem gondoltam, ebben igazad lehet.
2022. máj. 8. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Jaj ezt én se értem, esküvői adok-veszek csoportban ugyanez. Eladó esküvői ruha, a képen ki van takarva a feje, de a profilképén ott virít :D Ne keresd a logikát.
2022. máj. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont amiatt, amit az egyes ír, ott nem az arca a lényeg, vagyis nincs kisminkelve, filterezve, hanem egy mezei kép az arcáról, lehet közben még a szája is nyitva van, bambul stb... Én is kitakarom az ilyen képeken az arcom, mert egyrészt ne bámulják, másrészt meg jártam már úgy, hogy éppen eladtam valamit és valaki lementette a képemet, mert a saját termékéről lusta volt képet készíteni és az én képemmel árulta :D
2022. máj. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!