Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes celebek miért engedik,...

Egyes celebek miért engedik, hogy gyalázkodó nyilvános csoportban beszéljék ki a mindennapjaikat?

Figyelt kérdés

Még csak most láttam ezt a csoportot. A tagok minden egyes mozzanatukat figyelik, majd közösen gúnyolódnak és röhögnek az adott embereken.

Ez megengedett?

Én meg korábban attól féltem, hogyha ide kiírok egy közszereplőről kérdést (nem trágár szavakkal illetve) akkor beperelhetnek.


2022. márc. 13. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit vársz? Hogy a kedves celebek majd több millió embert be fognak perelni?
2022. márc. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Celeb, ez a lényeg. Azzal keresi a kenyerét, hogy nem csak otthon, hanem az egész világ előtt felvállalják, hogy mekkora senkik. Ezen csámcsog a nép, ők ebből keresnek pénzt
2022. márc. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nagy magamutogató mind, de ezt már túlzásnak tartom.

Mondjuk azok az emberek se semmik, akik azt állítják, hogy utálják őket. De kb minden egyes képüket lementik, és rakják fel a csoportba.


#1: Igen, van olyan celeb, aki perelte az embereket.

2022. márc. 13. 21:11
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát mit csináljanak?


Valószínű nem is tudnak róla, de ha tudnak se érdekli őket. Engem sem érdekelne, hogy gyalázkodó prolik rólam beszélnek, ennyi örömük legyen az életben.

2022. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
milyen csoport?
2022. márc. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#3: Nem érted, igaz? Pont ez a lényeg, a negatív reklám is reklám. És mindezzel olyan mennyiségű pénzt keresnek, amit "tisztességes munkával" ennyi ésszel egy élet alatt sem tudnának
2022. márc. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy Schobertékről van szó. Nem tilthatod meg az embereknek a véleményüket, tehát joguk van pletykálni.
2022. márc. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Közszereplők. KÖZ–szereplők...
2022. márc. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8: Oké, csak mint mondtam, más celeb meg ilyen miatt perelt embereket.Ezért nem tudom mi szabályos és mi nem.


Plusz volt a Kulcsár Edinás történet is, ahol kimondták, hogy ő nem közszereplő.

2022. márc. 13. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!