Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elgondolkodtatok már azon,...

Elgondolkodtatok már azon, hogy milyen érzés lehet gazdagnak lenni?

Figyelt kérdés
Nincs koránkelés, undok főnök vagy kollégák. A boltokban (ha egyáltalán te vásárolsz be) azt veszel meg, amit akarsz és nem kell nélkülöznöd. Több országba elutazhatsz mindenféle kiadásokkal kapcsolatos aggodalmak nélkül. Olyan szinten okosotthonod lehet, hogy gyakorlatilag csak kitörölnöd kell magadnak.
2022. máj. 8. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Par heten belül halalra únnád magad..


A gazdagok többsege sokat dolgozik..

2022. máj. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mindig elgondolkodom rajta, azért van Eurojackpotom (is). 😁
2022. máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha gazdag lennèk akkor is dolgoznèk, csak akkor vennèk ki szabadsàgot amikor akanèk ès 2-3 hèttel többet mint ìgy.

Szeretem a munkàm.

2022. máj. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az utolsó pontot nem veszem figyelembe, akkor gazdag vagyok. Hmm, jó érzés. nagyon jó érzés.
2022. máj. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodtam, elképzeltem, de nem igazán úgy, ahogy te írod le.
2022. máj. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
miert gondolod hogy a gazdag emberek minden ap egesz nap csak a seggukon ulnek? a passziv jovedelemert is kell am dolgozni
2022. máj. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Én ha gazdag lennék, akkor annyi változna, hogy télen 23 fokra fűteném a lakást a szokásos 20 helyett, több gyümölcsöt, zöldséget és minőségibb élelmiszereket vennék. Részt vennék tanfolyamokon (pl főzés, sütés, varrás stb), értékesebb, több ajándékot vennék családtagjaimnak, barátaimnak. Közös kirándulást szerveznék, ahol mindent én állnék. Fizetném a magánorvosokat nekik. A macskám miatt macskabiztos kerítést készíttetnék, sőt, több macskát fogadnék örökbe. Okosotthon nem kellene, de modern konyha, fürdőszoba igen... Lenne persze vendégszobám stb.


De a kérdésre válasz: jó érzés lenne gazdagnak lenni, adna egy nyugodtabb és gondtalanabb életet a pénz (pl a magánorvosok miatt). De így is szeretek élni, elfogadom azt, amim van és próbálom a legtöbbet kihozni mindenből.

2022. máj. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szerencsém volt magyar viszonylatban gazdag családban felnőni a XII. kerületben és sok hasonló családot ismerek. (Apámnak van pénze, én jelenleg pályakezdő fiatalként egy lakótelepi albérletből írok.)


Amit leírtál, az mese habbal, amit általában mlm-esektől szoktam hallani. Aki ilyen életvitelt folytat, hamar feléli a vagyonát. (Igen, milliárdokat is simán el lehet tapsolni... nem egy ilyet ismertem.) Vagy ha a teljesen passzív jövedelme ekkora, akkor aki ezt elérte, valószínűleg nem olyan alkat, aki henyélős fajta lenne. (Apám is napi 12 órákat dolgozott amúgy.)

2022. máj. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

Mit értünk gazdag alatt?


Első generációs gazdag, akinek hajtás, kapcsolatépítés az élete? Vagy második generációs aki már bele született a jóba? Vagy hirtelen meggazdagodott versenyző, filmsztár? Lottó milliomos?

2022. máj. 9. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!