Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ebben az országban minden nő...

Ebben az országban minden nő undorodik az olyan férfiaktól, akik 30 éves koruk felett a szüleikkel élnek?

Figyelt kérdés
2022. máj. 9. 23:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
43%

Természetes kiválasztódás.

A férfiak 20%-a kapja a nők 80%-át,a testüket,lelküket.

Gyakorlatilag tulajdonuk a nő.

Elméletben persze ez kiveri a biztosítékot.

Mindenki tudja,hogy másképp beszélsz más szituációkban.

Nő nem meri csúnyának nevezni a férfit,ha össze van vele zárva.

Férfi nem mer hangosan zenélni alvó oroszlán közelében.

Még lélegezni sem.

Nyilván egy 120 kilós férfival másképp beszél egy 60 kilós.

Márpedig mindkettő tudja,hogy ha túl sok a nem egyet értés,a következő lépés már nem túl jó.

Ezt ösztönszerűen tudja mindkettő.

Felesleges itt hazudni,régen lehettél egy csőszerelő,ha egy picit vicces voltál nyert ügyed volt.

Ma meg "Képzeld Brad Pitt készített velem egy selfie-t!"

Az hogy nem találsz mást,nem jelenti hogy nem lépnél ha találnál.

Az álszentség a legundorítóbb dolog.

De nyilván gusztustalan kimondani az igazat sokszor,vagy fájdalmas.

De vannak már olyan qrvák,akik nem szégyellik kimondani hogy azok.

Az a helyzet hogy egy 10 milliós nemzet vagyunk.

Mínusz bevándorolt,tolerált,tolvaj bűnözők.

Az anyagiak fontosak,de a fő kérdés :

Melyik nő a jobb? Amelyik veled együtt van,míg sikeres leszel,vagy amelyik egyből rámegy arra amelyik sikeres?

Ha sosem voltál még éhes kis pénzzel a zsebedben,sosem fogod igazán értékelni az ennivalót.

A legbutább,szánalomra sem méltók azok akik gazdagságba születnek.

Ők nem tudják elképzelni,hogy árak alapján vásárolsz.

El sem tudják képzelni,hogy milyen az érzés.

2023. jan. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
46%

háhá....

jó a kérdés...!

nekem ugyan van saját lakásom, egy pici nyaralóm meg egyéb nyalánkságok.... viszont most csináltam egy okosságot. mindezt eltagadtam.

próbáltam így csajozni. otthon élek, biciklim van...


gondolhatjátok mennyire volt sikeres a manőver... mindegyik nő ezeken akadt fenn... még nem is a biciklin... a pecón. HOGYHOGY nincs? hát baba tudod ezt a kérdést én is feltehetném neked.... NEKED miért nincs? a nagy egyenlőségben?

hogy is van ez?

a belső értékek egészen addig a pontig számítanak amíg nem derül ki hogy anyagilag ha nem is tré a helyzeted, de mondjuk "átlagos"

akkor már b@szhatod az egészet.


és az összes ilyen. az összes. egytől egyig.

most akkor kérdem én: mi értelme a férfiak részéről egy kapcsolatnak?

nem a nők, hanem éppen a férfiak vannak totálisan maximálisan kihasználva. érzelmileg, fizikailag, anyagilag, mindenhogy.

2023. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 NTBS ***** válasza:
81%
Nem, van olyan, aki rövid ideig elfogadja. De ők ritkák.
2023. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
92%
Itt a környezetemben az a megszokott, hogy amíg nincs partner otthon laknak. Aztán ha lesz kapcsolatuk és az komolyabbra fordul akkor az osszekoltozes. Számomra ez így teljesen logikus.
2023. márc. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Az is gáz,,aki elköltözött a szülőktől,van munkahelye,mégis az anyja veszi a ruháit es fizetik helyette a rezsit.
2023. márc. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
80%
Nekem ez az anyagiak nélkül szóba sem állnak a nők a férfiakkal fura. A nőknek is kell a szex. Meg nem minden nőnek akadhat pénzes. Írok egy példát: jóban vagyok egy hölggyel. Ő nagyon szabad szellemű, nyitott. Mesélte most egy elvált pasival van együtt, aki egy romos albérletben lakik, gyalog jár még a bérleten is spórol. Viszont jóképű és eszméletlenül tud k.félni. Ez barátnőmnek igen-igen fontos mivel nagy libidójú nőnek vallja magát. Ő biztos nem éheztetné magát addig amig Mr. Pénzes úr rátalál.
2023. márc. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!