Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van a srácnál (30 éves)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a srácnál (30 éves) 2 ágynemű az ágyban?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel Tinderen ismerkedtünk meg. Szexkapcsolat van közöttünk - megbeszéltük, hogy később akár kapcsolat is lehet, ha jól kijövünk egymással. Feltűnt azonban, hogy nála az ágyon két párna és két paplan van (lakóközösségban lakik, saját szobája van), mi nem szoktunk együtt aludni. Érdekelne, hogy ti hogy látjátok a dolgot, miért lehet két paplan az ágyon? Állítólag nincs barátnője én eddig nem akartam rákérdezni, nehogy "féltékenykedésnek" vegye a dolgot, ám ha tényleg párkapcsolatban lenne, én nem tudnám vele ezt folytatni, igencsak az elveimmel összeegyeztethetetlen lenne egy párkapcsolatba belerondítani.

2022. febr. 19. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Egy biszex sráccal alszik együtt de nincs köztük semmi. Max néha közösen kiverik de sosem az ágyban, és csak nappal.
2022. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Nálam is két személyes ágynemű van fennt azért mert az ágyam hatalmas és esztétikailag nagyon gagyi ha csak egy ágynemű van rajta. Semmi köze nincs ahhoz hogy jelenleg nincs barátnőm.
2022. febr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Más lányokkal is csak szexkapcsolatban van.
2022. febr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez sem lesz hosszú életű kapcsolat. Esztétika.
2022. febr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

szimmetria kedvéért

hülyén néz ki féloldalasan megvetett ágy

2022. febr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem lesz hosszú életű kapcsolat? Milyen kapcsolat? Szexről van szó közöttünk, viszont nem akarnék részt venni egy olyanban, hogy neki van barátnője, közben mással szexel.

Egyébként mindenki magából indul ki, nyilván én is és az én ágyamon egy darab paplan van, esztétika ide vagy oda, minek mossak kettőt, ha csak egyet használok, számomra logikátlan lenne :D

2022. febr. 19. 20:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyen akadékos nővel le sem feküdnék. Szex közben is belekötsz minden apró hülyeségbe?
2022. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na, hál istennek, ebben legalább egyet értünk, mert én meg ilyen pöccsel nem. Ha értelmesen nem tudsz megnyilvánulni, miért nem görgettél tovább? Nem kötöttem bele semmibe, szimplán csak emberek vagyunk és mindenki másképp gondolkodik. Én például szeretem megérteni az embereket, te ezek szerint nem. Sok a frusztráció nálad, remélem kiélted magad ezzel a hozzászólással.
2022. febr. 19. 20:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Ohh köszönöm a diagnózist. Szóval frusztrált vagyok. 🥺🥺😥😥
2022. febr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!