Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetszik egy 30 éves férfi, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy 30 éves férfi, de elvileg nagyon kevés szexuális tapasztalattal rendelkezik. Mire számítsak, ha odajutunk, hogy lefekszünk?

Figyelt kérdés

Én elég tapasztalt vagyok szexuális téren, tudom, mikor mit akarok és mik az igényeim. Nem szűz a pasi, viszont kb. két kezén meg tudja számolni, hányszor szexelt életében (haverjától tudom ezt). Amit nem is értek, mert tök jóképű. Ez nem zavar engem, csak én meg mire számítsak, esetleg hogy segíthetem elő, hogy minél jobb legyen az aktus? Még nem feküdtünk le eddig. Szeretném, ha mindkettőnknek jó élmény lenne. Én nem szeretnék kapcsolatot, csak szexkapcsolatot. Köszönöm a válaszokat :)

25L



2022. márc. 22. 17:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Tanítgatod,azt meg tudni fogja hogy mit hová ,és miért...
2022. márc. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Na de, hogy "tanítsam" mégis? Ilyen tapasztalatom még nekem sem volt, való igaz :)
2022. márc. 22. 17:18
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem biztos hogy a "haver" igazat mond.
2022. márc. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Miért kell ezt túlagyalni?
2022. márc. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem is biztos ,hogy kell tanítgatnod.Lehet ,hogy az életed legjobb szeretkezésében lesz részed.Akkor van baj ha például gyorstüzelő.
2022. márc. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
Én is jóképű vagyok, és én is csak párszor voltam lánnyal. Tökre nem függ össze a kettő. Ráadásul most tilos is a szex egy darabig, mert sérvem van.
2022. márc. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%

Figy' te most a szexet kívánod, vagy a pasit??? Majd ha ott tartotok akkor elmondod neki hogy te hogy szereted és a pasi vagy fejlődik vagy nem.

Tudod baby, a szex olyan kicsit mint a stílus, amire Armani mondta: nem pénz kérdése, de kellő intelligenciával tanulható. Ha értelmes a figura, nyitott arra amit te akarsz, van benne affinitás és tanulni akar akkor fel tud zárkózni (eme tétel a BDSM kivételével kb. minden normál szexre igaz).

2022. márc. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
ha alap szinten rendben van odafigyelés és kommunikáció terén, akkor nagyon gyorsan vissza fog rázódni a szexbe
2022. márc. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%

hát akkor legalább neked is újdonság lesz

ahogy írták: tanítod, idővel jobb lesz. Elsőre valószínűleg gyatra.

Megfelelő, egyértelmű jelekkel, szex utáni pozitív beszélgetésekkel, szexmentes időben meg negatívumokról beszélve lehet javítani.

Szintén jó ötlet lehet venni pár könyvet a szexualitásról, szexuális masszázsról és ezeket együtt áttanulmányozni. Garantáltan fogsz te is újat tanulni ezekből.

2022. márc. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
Ha csak szexkapcsolatot akarsz, nem az az egyszerűbb ha gyakorlottal csinálod? Szerintem kamu a kérdés!
2022. márc. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!