Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak azok a gagyi mémek,...

Vannak azok a gagyi mémek, hogy "Én amíg nem kaptam meg a reggeli kávém" oszt ott van egx morcos fej. Na, ez miért van, én reggel ölni tudnék, ha hozzámszól valaki?

Figyelt kérdés
Amíg nem iszom meg a kávém, addig tök szomorú, mérges és ingerlékeny vagyok. Van egy enyhe fejfájásom is olyankor. A kávé utáb 15 perccel meg már nem fáj a fejem és tok motivált is vagyok a mai naphoz.🤷‍♂️

2022. máj. 10. 06:24
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Kell pár perc, hogy felébredjen az ember. Én is inkább korábban kelek, hogy legyen kis magánidőm kávézni.
2022. máj. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Én egy időben kávéztam reggelente. Nos, utána is ugyanolyan álmos voltam, mint előtte. Utána akár fél órával is.

Aztán egy idő után elhagytam a reggeli kávét.

Sőt, az egész kávét, úgyse ízlik.

2022. máj. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ez csak pszichés dolog, én pl nem kávézom, nincs is ilyen érzésem reggel.
2022. máj. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Egyrészt kell idő felébredni, főleg ha az alvásciklus rossz pontján ébredtél.


Másrészt sokan ott basszák el, hogy ezt a folyamatot nem várják ki (kb fél-1 óra) hanem bevisznek valamilyen koffeintartalmú italt a helyzet orvoslására idejekorán. Így lehet a legjobban rászokni a kávéra.


Semmi baj amúgy vele, csak nem közvetlenül ébredés után.

2022. máj. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekem pl. borzasztó alacsony reggel a vérnyomásom, ha nem iszom kávét, rendesen rosszul vagyok.

Egyébként pedig álmosan ingerlékenységre, rosszkedvre hajlamos az ember, nem csak a reggeli kávé előtt, hanem bármikor. De reggel nyilván jobban megszenvedik ezt azok, akik nagyon nem pacsirta típusok.

2022. máj. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na és kb eddig tart a reggeli kávém, most mindjárt bealszok... Szerintem megyek iszok még egyet🙄
2022. máj. 10. 13:51
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Alacsony a vérnyomásom és soha nem is iszok semmit, amiben koffein van. Legrosszabb esetben szédülök kicsit reggel, de az magától is elmúlik. Soha nem értettem, hogy más emberek minek isznak kávét.
2022. máj. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
#7 Ha csak kicsit szédülnék, én se innék kávét, de az nem ugyanaz a kategória, mint amikor valaki rendesen rosszul van. Nekem annyira le tud esni a vérnyomásom, hogy többször el is ájultam már (ahogy anyukám és a nagymamám is, örökletes dolog), na meg alvászavaros vagyok, úgyhogy alapból nagyon rosszul alszom, nem túl gyakran vagyok kipihent. Úgyhogy szerintem elég érthető, miért preferálom a kávét.
2022. máj. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

#8.

Nekem meg nincs az a pénz, amiért hajlandó lennék kávét inni. Gyakorlatilag csak káros hatása van, de a te dolgod.

2022. máj. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!