Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen szokatlan dolog van a...

Milyen szokatlan dolog van a reggeli rutinodban? Amit másoknak nem kell csinálni?

Figyelt kérdés

Nekem beteg a lábam és minden reggel még be is kell kötöznöm, mielőtt elindulok.


Volt egy ismerősöm, akinek valami hormon gondja volt és minden reggel szőrtelenítette az egész testét,mert olyan gyorsan nőtt neki.


A nagypapámnak kivehető foga volt és az ajtóra volt ragasztva egy cetli, hogy ne felejtse el betenni a fogát induás előtt.


Neked van ilyen?


2021. júl. 17. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
50 perccel hamarabb állítom be az ébresztőt, és 10 percenként nyomogatom a szundit.
2021. júl. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Én az anyukámat ápolom egy éve, aki agyvérzés miatt lebénult. Így minden reggelem a fürdetéssel, sétáltatással, reggeliztetéssek kezdődik. És hiába van rossz napom, vagy épp nincs kedvem felkelni, vagy vasárnap van. Ezt minden reggel meg kell csinálni. Vége a kényelmes kis életemnek. De szeretem őt, bármit megteszek érte.
2021. júl. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Wc utan, Megtekerem az elso jointom!
2021. júl. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Megméreckedek és rájövök hogy megint nem fogytam, ezért kiabálok egyet anyámmal, hogy az ő főztjei miatt van.
2021. júl. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

#1

Ugyanezt csinálom, csak fél órával és 5 percenként szundi.

2021. júl. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Az se rossz :D
2021. júl. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pár percbe telik, amíg tudomásul veszem, hogy már megint itt kell élnem.
2021. júl. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!