Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igye nem csak én veszem...

Igye nem csak én veszem észre, hogy "mindenki" költözésnek indult külföldre?

Figyelt kérdés
Rengeteg visszajelzést kapok külömböző ügyek intézese során, hogy ez most így meg úgy nem aktuálus külföldre költözés miatt.

2022. máj. 11. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Mi már éve összepakoltunk a családdal és kiköltöztünk külföldre.

Nagyon megérte,jobb a munka, nem nézik le úgy az embert, más az emberek mentalitása, mindenki barátságosabb,segítőkészebb.

És ami a legjobb kb ugyanazért a melóért 4 szeres fizut kapok, +13.14 havi.

Azért ez nem semmi.

2022. máj. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Merre vagytok?

Én is elgondolkoztam most már...

2022. máj. 11. 11:37
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Svájca költözünk a családdal.

Előtte itthon is jól kerestem, beszerzési menedzser voltam egy multinál.

Most is hasonló munkám van, de nem lehet összehasonlítani semmivel sem a mostani helyzetet.

Magyarországon vidéki megyeszékhelyen dolgoztam,havi 500 nettó volt a fizu, plusz pótlékok, meg jutalék nagyobb rendelésekből.

Itt pont 2,2 millió ft a fizum ha átváltom, mellette a párom is hasonló fizuért dolgozik, baromi nagy a különbség az itteni és az otthoni viszonyok között.

2022. máj. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Mi már 5 és fél éve. Életünk legjobb döntése volt.
2022. máj. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Merre 4?


Mindenkinek sok sikert! 😊

2022. máj. 11. 12:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bajorország, München mellett.
2022. máj. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem tévedsz, most vagyok középiskolás, szoftverfejlesztőnek tanulok. Az egyik tanárunk megkérdezte hogy ki az aki már most (17-18) tudja, hogy külföldön akar élni. A 35 gyerekből 21 tette fel a kezét (ami nem meglepő, ugyanis az informatikai szakemberek magyarországi és külföldi bérezése ég és föld).
2022. máj. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!