Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Külföldre költözésnél miből...

Külföldre költözésnél miből mennyit kéne felvinnem a repülőre?

Figyelt kérdés

Pár napon belül költözök külföldre. A WizzAirrel repülök és megvettem a 32 kgos pogyász feladást is.


A pogyászom 3,7 kg és elvileg 35 kgig bírja (de a limit 32kg) ezt észben tartva miből mennyit kéne vinnem?


Hány pólót? Nadrágot? alsónadrágot? stb...


Tudom, ez mindenkinek más, de még nem éltem egyedül ezért nem tudom, hogy miből mennyit kéne tartanom, hogy mindig legyen tiszta ruhám, ha mosok magamra.


Tudom, a válaszok személyenként változóak lesznek, de még nem éltem egyedül, ezért bármilyen tanágy jól jön...



2017. aug. 15. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Pontosan hova mész? Melyik úticél? Mert attól függ, mennyire van messze. Hát, hogy mindig legyen tiszta ruhád, több póló, legalább 9-10, nadrág 6-7, alsóból meg sok, 15, minimum. Ott majd úgyis még vásárolsz magadnak.
2017. aug. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eindhovenbe repülsz?
2017. aug. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Két hétre valót minimum, akkor ha csak hetente mosolyt is elég kell hogy legyen. Nameg majd vásárolsz itt; Primarkt olcsó ruhak, Zeeman, Hema olcsó fehérneműk.
2017. aug. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, Eindhovenbe.
2017. aug. 15. 23:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Én egy 20 kilós bőrönddel költöztem. Vittem egy váltás ágyneműt az első napokra és kb. annyi ruhát, ami két hétre elég, ill. néhány könyvet és a laptopom. Nem hiányoltam semmit, minden mást pótoltam a helyszínen.
2017. aug. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze, én is ott fogom beszerezni a ruhaszárogatót, konyhai eszközöket stb... Inkább a ruha mennyiségre voltam kíváncsi, hogy mennyivel lehet kényelmesen megélni.
2017. aug. 16. 14:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is hamarosan költözök, ezért nem is vettem nagyon új ruhákat mostanában, inkább félretettem a pénzt és majd kint veszek újakat. Szerintem csak a jó ruháidat vidd, a többit majd akkor ha hazalátogatsz. Kint megtudsz venni úgyis mindent.
2017. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7# Már kiköltöztem és szerintem mindenből megfelelő mennyiséget hoztam magammal.

Póló: 15db

Alsónadrág: 15db

Nadrág: 1 rövid, 2 hosszú farmer,

Zokni: 14 db

1db Vastagabb kabát, 1db nagyon vékony börkabát, 1 db esőkabát.


Plusz még elektronikai eszközök: telefon, laptop stb...


A tisztálkodási eszközöket meg minden mást itt vettem meg.

2017. aug. 23. 13:47
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja meg 2db utcai cipő, 1 db futócipő, meg 1 papucs
2017. aug. 23. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!