Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kerültél már megalázó helyzetb...

Kerültél már megalázó helyzetbe, mert fiatalabbnak gondoltak a valódi korodnál? Mi volt az!

Figyelt kérdés
2022. máj. 11. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem az ilyen helyzetek csak annak tudnak megalázóak lenni, akiknek komplexusuk van a fiatalos külsejük miatt.

Inkább csak örülni szoktam ha fiatalabbnak néznek, mert azt jelenti, hogy jól tartom magam.

2022. máj. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoltam megalázónak, de elég bosszantó volt amikor nem akartak a személyim felmutatása nélkül 26 évesen odaadni egy k.rva mentes vizet egy dohányboltba amikor siettem a vonathoz :D
2022. máj. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
És még az milyen megalázó, amikor 10 évvel többnek néznek a valódi korodnál. Szóval szerintem örülj, hogy fiatalabbnak néznek, egyszer majd sajnos behozod önmagad és látszani fog a valódi korod.
2022. máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Többször keröltem ilyen helyzetben, de semmi megalázót nem éreztem benne.

Mégis mi a megalázó neked abban, hogy fiatalabbnak néznek?

2022. máj. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lepattintottak ismerkedésnél, mert azt hitték, nem vagyok 18. :D
2022. máj. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

23 - majdnem 24 éves vagyok, nekem is olyan szokott inkább csak lenni, hogy bemegyek a dohányboltba vízért/üdítőért (nemdohányzó vagyok), és még ezért is személyit kérnek. Ezzel alapvetően még nem is lenne baj, de amilyen bunkó módra szokták néha kb. épphogy belépek és már rögtön fennhangon közli, stb.

Mostanában mondjuk már nem, de 2-3 éve még többször előfordult.

Meg sokszor tegeznek, bár főleg idősebbek.

2022. máj. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem megalázó, csak ciki. Alkoholmentes sört vettem volna a boltban (talán maláta sört) és kértek igazolványt. Nem volt nálam. Megkérdeztem "alkoholmentes italhoz minek?"

"Nem kérem akkor, sajnos nincs nálam igazolvány"

HOGY LEEEHET IGAZÓVÁNY NÉKÜ ELINDÚNI? NEM LEHET Nem kérni, már beütöttem!!

Kerestem, kutattam a zsebeimben.

"diákigazolvány jó lesz?"

Röhögtek mögöttem. Csak a diákom, a bérletem volt nálam. (levelezőre jártam, 25 éves voltam)

2022. máj. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem én, sajnos még soha.
2022. máj. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!