Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha észreveszitek a facebook...

Ha észreveszitek a facebook kit ismerhetek kategóriánál, hogy valaki gyakran nézegeti a profilotokat, akkor az zaklatásnak fogjátok fel? Több ismerősöm is mondta, hogy idegen ember profilja jelenik meg az első helyen időről-időre napokon keresztül!

Figyelt kérdés
Nálam is volt ilyen, rákérdeztem nála az utcán, akkor csak annyit mondott a csaj, hogy tetszettem neki, később látta a kapcsolati státuszomat és inkább lekopott!
2022. máj. 12. 19:55
A kérdező szavazást indított:
Egyszerű rajongás, vonzalom
zaklatásnak minősül
egyéb, leírom kommentben
8 szavazat
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
A facebookon nem látod, hogy ki nézte meg a profilodat. A kit ismeretek részben nem olyan emberek vannak akik akár csak egyszer is megnézték volna a profilod.
2022. máj. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kit ismerhetek rész felhoz nagyon régi ismerősöket általánosból, anyám régi kollégáit, akit már évek óta nyugdíjban vannak, stb.


Nem feltétlenül olyan embereket ad be, akik nézegetnek. Én legalábbis nem gondolnám, hogy 10 éve nem látott, házas, idősebb nők engem nézegetnének naphosszat.

2022. máj. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak az algoritmus nem így működik. Nem azok vannak elől, akik nézegetik a profilod.
2022. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Almodozol. A Facebook soha nem fedi fel es nem is fogja, ki nezeget kit.
2022. máj. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mivel magyarázzátok azt ha valakit mindig az első helyre rakja az "algoritmus"?
2022. máj. 12. 20:35
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazzal, mint amikor belebasz a részeg aparasztba a villám. Előfordul.
2022. máj. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Építőiparban dolgozom. Munkatársaimmal azt néztük, hogy simán feldob olyanokat ismerősnek, akikkel együtt dolgozunk mint alvállalkozó. Nyilván ha van közös ismerős, munkahely az segít, de tartózkodás alapján is simán behatárol.
2022. máj. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én valahogy nem tudom elképzelni, hogy a kérdező odamegy random csajhoz az utcán, hogy "te miért nézegeted a Facebook profilomat?"... :D
2022. máj. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

8.

Csak hiszed!!!

2022. máj. 12. 20:51
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk abba avass már be, hogyha vadidegen az illető és csak úgy feldobja a facebook, honnan tudtad, hol lehet vele összefutni? :D
2022. máj. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!