Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mit reagáltok, lányok, hogyha...

Mit reagáltok, lányok, hogyha egy veletek egykorú "idegen" rátok ír Instagrammkon?

Figyelt kérdés
Visszaírtok neki? Vagy felkelti az érdeklődéseteket hogy érdeklődik irántatok? Vagy arra gondoltok hogy na.. Megint egy hülye

2020. dec. 5. 19:45
 1/8 anonim válasza:
Először is, hogy biztos ismerkedni akar. Oké. Mivel én nem akarok ismerkedni (és nem azért mert mondjuk az illető csúnya vagy mittudomén, hanem mert jelenleg tényleg nem akarok), akkor várok egy kicsit, majd visszaírom, hogy "bocsi, jelenleg nem szeretnék ismerkedni". Nem gondolom hogy hülye, sőt, ilyenkor sajnálom, hogy vissza kell utasítanom valakit.
2020. dec. 5. 20:13
 2/8 A kérdező kommentje:
Hmm 🤔 ez tök korrekt 👍
2020. dec. 5. 20:14
 3/8 anonim válasza:
Válaszolok, de ha nem nyűgöz le valamivel az azutáni max fél órában, gyorsan lezárom a beszélgetést
2020. dec. 5. 20:42
 4/8 A kérdező kommentje:
Hmm 🤔 ez is korrekt azt kell hogy mondjam 🤔 mivel lehet valakit lenyűgözni? Csak 1-2 példát
2020. dec. 5. 20:44
 5/8 anonim válasza:
Kettes vagyok, engem pont az nyűgöz le ha valami olyannal jön elő a fiú amire nem számítottam volna előtte, de végül úgyis az fog dönteni hogy mennyire érzem kettőnket kompatibilisnek. Az pedig mindenkinél változó, szóval arról nem nagyon tudok véleményt mondani.
2020. dec. 5. 20:48
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez... Remek. Tök jó, hogy így állsz a dolgokhoz. 👍😊
2020. dec. 5. 20:50
 7/8 anonim válasza:
Semmit, nem reagálok, mert bunkó vagyok.
2020. dec. 6. 09:45
 8/8 anonim válasza:
Én mivel mindenkivel közvetlen vagyok,ha tud irogatni,tehát nem 1-2 szó,akkor én úgy kezelem mint ha nem idegen lenne,szóval tök barátságosan. Valamelyik nap egy srác írt rám ki tudja hány éves,de hogy elküldené pár rajzát és szeretné ha véleményezném,hát véleményeztem 😂 Úgy is idegenek írkálnak mindenhol,én nem értem azokat a kérdéseket minek feltenni,akár egy követésnél,hogy ,,bocsi de ismerjük egymást?" Stb ez már nem az a világ,de csak saját vélemény😌
2020. dec. 6. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!