Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha észreveszitek a facebook...

Ha észreveszitek a facebook kit ismerhetek kategóriánál, hogy valaki gyakran nézegeti a profilotokat, akkor az zaklatásnak fogjátok fel? Több ismerősöm is mondta, hogy idegen ember profilja jelenik meg az első helyen időről-időre napokon keresztül!

Figyelt kérdés
Nálam is volt ilyen, rákérdeztem nála az utcán, akkor csak annyit mondott a csaj, hogy tetszettem neki, később látta a kapcsolati státuszomat és inkább lekopott!
2022. máj. 12. 19:55
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy kerestem?!

Nincs veletek semmi bajom, de néhányan nem tudnak pár mondatot értelmezni!

2022. máj. 12. 20:57
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Aha, persze, az biztos valós, hogy csak úgy összetalálkoztál vele. Na hagyjuk Pistike, menjél inkább hajcsizni :D
2022. máj. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Hiába írok ki kérdést, ha néhány ember csak kötözködni tud!

Na mindegy.

A példától függetlenül értelmezd a kérdést akkor!

2022. máj. 12. 21:02
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
De már leírtuk. NEM azokat dobja ki, akik megnézik a profilod. Nincs ilyen a facebookon.
2022. máj. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
2022. máj. 12. 21:05
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább megijedek amikor úgy ajánl a Facebook isnerőst, hogy 0 közös ismerősünk van. Nem is attól félek hogy mit lát, mert csak egy profilképet lát, azt nem hogy kik lájkolták/kommentelték, minden más dolog titkosított, borítóképem pedig nincs.
2022. máj. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy van ebben valami, ugyanis kevés gimis tanár van fent Facen nekem és egy ideig csak egyetemről ajánlgatott embereket a Facebook meg munkahelyről, aztán amikor megjelent az első könyvem és kiposztoltam az örömhírt, pár tanár aki ismerősöm belájkolta, aztán utána kvázi az egész gimis tanárikar ott volt a kit ismerhetek résznél, pedig ezek a tanárok a korábbi posztjaimat is lájkolgatták.

Valószínűleg elmesélték a suliban és így néztek rám a tanárok.

Amikor mentem be egy léldányt a könyvtárbak adni, egy tanár, akivel a ballagás óta nem beszéltem még mesélte is, hogy hallja, hogy írok.

Nem esett rosszul, sőt, jó érzés volt!

2022. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes módon olyan embereket dob fel akivel csak úgy többször találkoztam, na meg váltottam velük pár szót munkából adódóan, ezt már egy ideje tapasztalom.

Ahol többször megfordultam legyen az külföld vagy belföld mindig fel dobott egy látásból ismerős arcot.

Őszintén szólva,az osztrák irodista csajt nem ismertem,a török raktárost sem ismertem a német cégnél,a szlovák biztiőrt sem ismertem,a magyar átvevőt sem ismertem, csak párszor jártam annál a cégnél.

2022. máj. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kérdező oltásának szánom, neki is jogában áll azt gondolni amit csak akar. De kicsit most elgondolkoztam, hogyan juthattunk el idáig a világban hogy egyeseknek mostanra már az is zaklatás kategóriába esik, ha az amúgy nyilvános közösségi oldalas profiljukat valaki megnézi. Érdekes gondolataim támadtak ettől, a jelen kor kapcsán.

Amúgy a kérdésre válaszolva, szerintem sem egyértelmű hogy a facebook algoritmusa kiket rakjon elölre, túl sok egyéb tényező is közrejátszik, legyen az közös ismerősök, lakóhely, akár hasonló érdeklődések, és sokminden egyéb amiről még csak nem is tudhatunk.

2022. máj. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!